1421
1411
عنوان

بازم خداحافظی

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 63 پست
خخخخخخ مگه از اجنه پيدا كني الان اينجا مگس نر هم پر نميزنه 😂😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

چه شانس نکبتیه آخه

من میگم تو باید وردل من شکرک بزنی😜😂😂

نامرد ها !     چند بغض به یک گلو ؟ 😔
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 چه شانس نکبتیه آخه من میگم تو باید وردل من شکرک بزنی😜😂😂

باچه باچه 😌😌😙😙😙

وقتی میپرسی چته میگم حالم خوب نیست ولی نمی‌دونم چمه نه اینکه واقعا ندونم ،میدونم ولی از گفتنش شرمسارم!از اینکه بگم بابت چی پشیمونم خجالت میکشم...از خوردن ضربه سنگین بابت محبت هام بگم یا از این بگم كه پند نگرفتم از این همه تجربه قبلی...با چه رویی بگم هنوز آدم نشدم؟!اینکه نمی‌دونم چمه یعنی دیگه خودمم خسته شدم از این دلیلای تکراری که حالمو می‌ریزه به هم و اشکاش سرازیر میشه از چشمام...یعنی خسته شدم دیگه بسه!یه قلب چقدر باید بگذره آخه تا بلاخره جنسش بشه سنگ!نشکنه دیگه اینقدر...

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

خخخخخخ مگه از اجنه پيدا كني الان اينجا مگس نر هم پر نميزنه 😂😂😂😂

عکس پروفمو عوض کردم تصویر شاد ازم تو ذهنتون بمونه خلاف اون چیزی ک هستم😔💔

باچه باچه 😌😌😙😙😙

آخرش باید برا پسرم بستونمت😢

عروس خوبی باشیا☹️🤦‍♀️

اذیتم نکنی😢😂😂😂

پولای بچمم حروم نکنی همش به قر و فرت برسی😡

1401
عکس پروفمو عوض کردم تصویر شاد ازم تو ذهنتون بمونه خلاف اون چیزی ک هستم😔💔

كار خوبي كردي 

اتفاقا بايد همينطوري باشي عزيز دلم 

هميشه دلت شاد و لبت خندون و رنگاي شاد بپوشي🌹🌹🌹

وقتی میپرسی چته میگم حالم خوب نیست ولی نمی‌دونم چمه نه اینکه واقعا ندونم ،میدونم ولی از گفتنش شرمسارم!از اینکه بگم بابت چی پشیمونم خجالت میکشم...از خوردن ضربه سنگین بابت محبت هام بگم یا از این بگم كه پند نگرفتم از این همه تجربه قبلی...با چه رویی بگم هنوز آدم نشدم؟!اینکه نمی‌دونم چمه یعنی دیگه خودمم خسته شدم از این دلیلای تکراری که حالمو می‌ریزه به هم و اشکاش سرازیر میشه از چشمام...یعنی خسته شدم دیگه بسه!یه قلب چقدر باید بگذره آخه تا بلاخره جنسش بشه سنگ!نشکنه دیگه اینقدر...
آخرش باید برا پسرم بستونمت😢 عروس خوبی باشیا☹️🤦‍♀️ اذیتم نکنی😢😂😂😂 پولای بچمم حروم نکنی همش ب ...

اي جوووووون مادر شوهر گلم 😃😃😃😃

من دخمل به اين خوبي 😌😌😌😌😌

مامي جون خب به خاطر پسر گلت به قر و فرم ميرسم خودش همش ميگه الي جون بيا برو خريد من كه اصصلا خوصله خريد و بازار رو ندارم هر چي ميگم من دارم ميگه نه خانوم من بايد هميشه تك باشه 😌😌😌😌

اي جوووووون مادر شوهر گلم 😃😃😃😃 من دخمل به اين خوبي 😌😌😌😌😌 مامي جون خب به خاطر پسر گلت به ق ...

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

نه خواهر همون یه پسر لاکچری برات پیدا میکنم بیخیال ما بشو😐🤦‍♀️

پدرسوخته هنوز هیچی نشده زبون داره این هوا👅

لاکچری 2018 خوبه یا باید2019 باشه🙄

1394
😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 نه خواهر همون یه پسر لاکچری برات پیدا میکنم بیخیال ما بشو😐🤦‍♀️ پدرسو ...

نه ديگه فول آپشن ٢٠٢٠ باشه 😊😊😊

دایی جان 

نذاشتی پیام آخرتو بخونم 😔

من وقتی میخاستم برم ازت اجازه گرفتم و دادی

ولی... 

هیچی بیخیال 

لااقل میذاشتی دو روز از اومدنم بگذره 😞

علاقمند به طب سنتی. یه پسوریازیسی ام. یا بقول بعضیا سوریازیس. من بیمار نیستم. پسوریازیس هم بیماری نیست. فقط مساله ‌ که راه حل دارهبه تازگی با دنیای جذب آشنا شدم و باهاش به هر چی میخام خواهم رسید دنیای خانوم ها ناشناخته س و نی نی سایت یه راهیه برا شناخت شون 
وقت خدا حافظیه دوستای گلم روزای زیادی باهاتون خندیدم گریه کردم  اذیتتون کردم شاید بیام شای ...

عزیزم 😥😥

خدانگهدارت باشه همیشه 

انشالله هر حاجتی داری برآورده به خیر بشه 

هر مشکلی داره به حق پنج تن رفع و رجوع بشه 

هر جا هستی حالت دلت خوش باشه 

زندگیت روز به روز قشنگ تر از دیروزت باشه 

💓💓💓💓💓💖💖💖💖💖💖💖💖💖💕💕💕💕💕💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

من شادترین دختر غمگین جهانم❤
1427

کجا رفتی عزیز جان؟؟؟؟؟؟.....

ناراحتم از رفتنت ولی اگ حال دلت خوب باشه دور از اینجا برات خوشحالم🌹

اومدی حتما خبرم میکنیا.....

امید وارم هرجا که باشی خوش و سالم وسلامت باشی و لبات بخنده😍😍😍منم انشالله که تا اون موقعی که بیای هستم خانومی♥

پاییز که می شود ؛ حواستان

به آدم های زندگیِ تان باشد .

کمی بهانه گیر می شوند ،

حساس می شوند ، "توجه" می خواهند !

دستِ خودشان که نیست ، 

این خاصیتِ پاییز است ؛

آدم ها را از همیشه عاشق تر می کند .

مگر می شود پاییز باشد و دلت هوای قربان صدقه های از تهِ دلِ کسی را نکند ؟!

مگر می شود پاییز باشد و دلت هوس نکند ، عاشق باشی ؟!

که عاشقت باشند ؟!

باد باشد ، باران باشد ... و یک 

خیابان پر از برگ های خشک و نارنجی ...

تو باشی و تو ،

تو باشی و او ...

فرقی ندارد !

قدم زدن در بساطِ دلبرانه ی پاییز

، همه جوره می چسبد ...

دایی جان پاییز مبارک 

علاقمند به طب سنتی. یه پسوریازیسی ام. یا بقول بعضیا سوریازیس. من بیمار نیستم. پسوریازیس هم بیماری نیست. فقط مساله ‌ که راه حل دارهبه تازگی با دنیای جذب آشنا شدم و باهاش به هر چی میخام خواهم رسید دنیای خانوم ها ناشناخته س و نی نی سایت یه راهیه برا شناخت شون 

ندانم ندانی کجایم کجایی کجایی
گمونم به کام تو هم ریخته زهر جدایی جدایی
بگو سر به بستر تو هر شب به غربت میگذاری میگذاری
بگو که تو هم مثل من همزبونی نداری نداری
بگو که تو هم روزها را بهر مردن میشماری میشماری
میدونم تو هم هیچ امیدی به دیدار دیگر نداری

مثل مردن میمونه از همه کس دل بریدن
حتی بدتر ز مردن عزیزا رو ندیدن ندیدن
ندیدن دل بریدن ندیدن ندیدن ندیدن دل بریدن
از بس که غم به سینه من
از بس که غم به سینه من بستی راه را
دیگر مجال آمد و شد نیست آه را عزیز من
مثل مردن میمونه از همه کس دل بریدن
حتی بدتر ز مردن عزیزا رو ندیدن ندیدن
ندیدن دل بریدن ندیدن ندیدن ندیدن دل بریدن

دایی جان اومدی و رفتی؟ 😕

1424