2410
2553

بچه ها من یه خواهر کوچیک تر از خودم دارم 17 سالشه اسمش ملیناست یه پسر خاله هم دارم امیرمهدی اونم 17 سالشه اینا از بچگی لیلی و مجنون بودن و فامیلا هم میدونستن تا دوسال پیش که آبجیم فکر میکرد دیگه امیرمهدی دوسش نداره حالا دیروز امیرمهدی برگشته بهش گفته (((من دوست دارم و این عشق الکی نبوده و وقتی کنکور بدمو دانشگاه برم یه شغل خوب پیدا کنم میام خواستگاریت توهم قول بده که با کسی ازدواج نکنی من همه تلاشام واسه تو و همه هم میدونن دوتامونم باید تو یه دانشگاه قبول شیم و باهم بریم دانشگاه چون من نمیزارم تو تنها بری تا وقتی که دوتامونم رفتیم دانشگاه و من سرکار رفتم که بتونم یه زندگی خوب واست بسازم باید قول بدی به پام بمونی چون عشق من بچه بازی نبوده )))

این ابجی منم خیلی خواستگار داره برگشته به امیرمهدی گفته باشه قول میدم البته امیرمهدی خیلی پسرخوبیه و مذهبی و میتونسته راحت به خواهرم پیشنهاد دوستی بده ولی گفته چند سال دیگه میام خواستگاریت 

حالا اینم پشت سر هم خواستگار رد میکنه و مامانمم حرص میخوره یه خواستگار داشت که پسر دوست بابام بود ولی این قبول نکرده بخاطر امیرمهدی

حالا ملینا اومده بهم میگه آبجی بنظرت موضوع به مامان اینا بگم یا نه ؟؟؟؟ 

موندم بهش چی بگم میترسم یه وقت نظر امیرمهدی عوض شه و آبجیم شکست عشقی بخوره

بنظرتون بهش بگم به مامانم بگه یا نه؟  

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بهتره مامانت بدونه

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
2456
2714

خودت ملینایی؟؟ خدا عقلشون بده 

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
خودت ملینایی؟؟ خدا عقلشون بده 

من ملیکام ملینا خواهرمه

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
سنش کم نیست الان 

کمه ولی چه کنم دوس دارن همو 

2706