1421
1411

بچه ها من یه خواهر کوچیک تر از خودم دارم 17 سالشه اسمش ملیناست یه پسر خاله هم دارم امیرمهدی اونم 17 سالشه اینا از بچگی لیلی و مجنون بودن و فامیلا هم میدونستن تا دوسال پیش که آبجیم فکر میکرد دیگه امیرمهدی دوسش نداره حالا دیروز امیرمهدی برگشته بهش گفته (((من دوست دارم و این عشق الکی نبوده و وقتی کنکور بدمو دانشگاه برم یه شغل خوب پیدا کنم میام خواستگاریت توهم قول بده که با کسی ازدواج نکنی من همه تلاشام واسه تو و همه هم میدونن دوتامونم باید تو یه دانشگاه قبول شیم و باهم بریم دانشگاه چون من نمیزارم تو تنها بری تا وقتی که دوتامونم رفتیم دانشگاه و من سرکار رفتم که بتونم یه زندگی خوب واست بسازم باید قول بدی به پام بمونی چون عشق من بچه بازی نبوده )))

این ابجی منم خیلی خواستگار داره برگشته به امیرمهدی گفته باشه قول میدم البته امیرمهدی خیلی پسرخوبیه و مذهبی و میتونسته راحت به خواهرم پیشنهاد دوستی بده ولی گفته چند سال دیگه میام خواستگاریت 

حالا اینم پشت سر هم خواستگار رد میکنه و مامانمم حرص میخوره یه خواستگار داشت که پسر دوست بابام بود ولی این قبول نکرده بخاطر امیرمهدی

حالا ملینا اومده بهم میگه آبجی بنظرت موضوع به مامان اینا بگم یا نه ؟؟؟؟ 

موندم بهش چی بگم میترسم یه وقت نظر امیرمهدی عوض شه و آبجیم شکست عشقی بخوره

بنظرتون بهش بگم به مامانم بگه یا نه؟  

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

اره بهتره مامانت بدونه

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم اسم کاربریم جواهری در نی نی سایت باشه😊 بهارم، دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401

خب با حرف که نمیشه به کسی اعتماد کرد درستش اینه که خانواده بدونن

(رب لا تذرنی فردا وانت خیر الوارثین)  🙏🙏🙏 خدا جونم نزار انتظارم از 7 سال بگذره کمکم کن قبل تاریخ عقدمون منم واقعی تیکر بارداری بزنم 🙏🙏🙏یه صلوات واسه مامان شدنم می فرستید ❤❤❤(اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم )💖💖💖خدایا آرزوهایمان را مصلحتمان قرار ده🙏🙏🙏

خودت ملینایی؟؟ خدا عقلشون بده 

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«رَبَّنَا وَ اجْعَلْنَا مُسْلِمَینْ‏ِ لَکَ وَ مِن ذُرِّیَّتِنَا أُمَّةً مُّسْلِمَةً لَّکَ وَ أَرِنَا مَنَاسِکَنَا وَ تُبْ عَلَیْنَا إِنَّکَ أَنتَ التَّوَّابُ الرَّحِیم»،
1376
خودت ملینایی؟؟ خدا عقلشون بده 

من ملیکام ملینا خواهرمه

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍

به نظر من اول خودتون خواهرتون و خانوادتون به اين پذيرش برسيد كه اين سن براى ازدواج و تصميم براى ازدواج خيلى خيلى زوده همه چيز حل ميشه

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایااااا من اینجام یادت هست..
سنش کم نیست الان 

کمه ولی چه کنم دوس دارن همو 

1387
اخه ۱۷ سال وقت راه دادن خواستگاره؟ 

ما رسم دازیم زود ازدواج کنیم من خودم 19 بودم

خب حداقل یه نشون کنن ولی خب جفتشون بچه ان اینده معلوم نیست

رسم نشون کردن نداریم 

خب با حرف که نمیشه به کسی اعتماد کرد درستش اینه که خانواده بدونن

اخه میترسم یه وقت خانواده بدونن این امیرمهدی چند سال دیگه نظرش عوض شه اجیم جلدی مامان بابام خورد شه

پسرخاله من عاشقم بود از بچگی تا همین چن وقت پیش یعنی واسه من همه کار میکردااا همچی ،نگم برات که با چه دعوای فجیع و افتضاحی رابطمون قط شد ،شدیم دشمن همدیگه😐😐الان هیچی معلوم نیس بذارید بزرگتر بشن

1339