2726
عنوان

بیاین گپ بزنیم باهم

| مشاهده متن کامل بحث + 1186 بازدید | 239 پست
ول کرده رفته متاسفانه

خب خودمو مثال میزنم من اگه عشقی داشتم و ولم میکرد خداروشکر میکردم ک قبل ازدواج فهمیدم چطور ادمیه اره تا یه مدت زار میزدم ولی بعد ازدواج میذاش میرف ک بدبخت میسدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر یعنی چی نتونستی خوابگاه بگیری؟ من الان میدونی فکر و ذکرم چیه! اینکه این ترم خونه بگیرم مستق ...

خابگاه عالیه کلی دوستاااای خوب و مهربون دارم ولی این ترم سایتم خراب بود تا بگیرم کل اتاقا پر شد و پولی هم که داده بودم واریز نشد شانس اوردم دانشگام زیاد دور نیس از ششهرم

خابگاه عالیه کلی دوستاااای خوب و مهربون دارم ولی این ترم سایتم خراب بود تا بگیرم کل اتاقا پر شد و پو ...

برای من دعا کن خدا کمکم کنه خونه بگیرم.

فکر خوابگاه به وحشت ميندازتم. 

2728
چشم             چون ابجیک گفت حتمن سعی میکنم بخاطر این چیزا ...

آفرین🙈😌

فقط باید ب این ک خوشگلی اعتماد داشته باشی

اعتماد ب نفس داشته باش در حدی ک با ی حرف دیگران انقدر بهم نریزی باور کن اونا ی مشت حسودن ک میخوان اذیتت کنن

ممنونم ب خاطر حرفات خیلی اروم شدم  واقعا کاش خاهرم بودی

فرقی نداره ک

الان درخواست دوستیمو قبول کن هر وقت مشکلی داشتی و در توانم بود کمکت میکنم البته اگه از دستم بربیاد😁😅

مثلا من تازه باردار شدم همش خواهرشوهرام بهم میگن مواظب بچمون باشی ها عمه قربونش بره اخه مگه بچه اونا ...

مدیونی بابت این حرف ناراحت بشی فقط می خوان ابراز علاقه کننن خوبه مثل من وقتی فهمیدن باردارم یه تبریکم نگفتن

خب خودمو مثال میزنم من اگه عشقی داشتم و ولم میکرد خداروشکر میکردم ک قبل ازدواج فهمیدم چطور ادمیه اره ...

اره خب درست میگی ولی تا بتونی بطور کامل فراموش کنی احتیاج به زمان زیادی هست خصوصا اگه واقعا عاشقش باشی

❤لطفا برای قبولی خواهرم در ازمون ی صلوات بفرستین❤
2706