2726
عنوان

لاغری و استفاده و از قرص های لاغری

210 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها میخواستم بدونم کسی از قرصای لاغری هزال استفاده کرده من پیام های نی نی سایتو دیدم مال پارسال بود خواستم بدونم از پارسال تا امسال چی کسی استفاده کرده که نتیجه گرفته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من از اسفند پارسال تا هفته ی پیش۳۰ کیلو کم کردم و هیچ قرصیم مصرف نکردم کالری شماری کردم روزی نیم تا ...

عزیزم من تاحالا حلقه سنگین نزدم بنظرت بخرم یاد میگیرم واینکه تاثیرداره؟پهلو و کمردرد نمیاره ؟بیشترین تاثیرش روی کجای بدن متمرکزه؟

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
عزیزم من تاحالا حلقه سنگین نزدم بنظرت بخرم یاد میگیرم واینکه تاثیرداره؟پهلو و کمردرد نمیاره ؟بیشترین ...

اتفاقا اگه بلد نیستی و تا حالا نزدی حتمن با حلقه سنگین شروع کن و اینکه اگه به این صورت بزنی کمر درد نمیگیری مثلا سه تا هفت دقیقه در روز و تاثرش شدیدا رو پهلو و شکمه و اینکه اوایل حتی کبودم میشه بدنت ولی به مروز حل میشه اگه مجردی و قصد باردادی داره کلا بیخیال شو چون به رحم فشار میاره 

اتفاقا اگه بلد نیستی و تا حالا نزدی حتمن با حلقه سنگین شروع کن و اینکه اگه به این صورت بزنی کمر درد ...

ن عزیزم هشت ماه ونیمه زایمان کردم 

منظورت روزی،سه تاهفت دقیقس 

یا سه ست هفت دقیقه ای؟

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
من از اسفند پارسال تا هفته ی پیش۳۰ کیلو کم کردم و هیچ قرصیم مصرف نکردم کالری شماری کردم روزی نیم تا ...

میشه یکم راهنماییمون کنی چند کیلو بودی روزی چند کالری میخوردی این مقدار تو چند ماه کم کردی

دقیقا حلقه معجزه میکنه کالری سوزیه خیلی بالایی داره منم روزی یکساعت میزنم 

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️
میشه یکم راهنماییمون کنی چند کیلو بودی روزی چند کالری میخوردی این مقدار تو چند ماه کم کردی

من تو یه تایپیک هستم اسمش تایپیک لاغری دلی دوس داشتی لینک اونجارو بذارم برات بیای 

البته اینجا هم برات توضیح میدم ببین من خودم تو چهار ماه ۲۰ کیلو تنهایی کم کردم ولی خیلی غیر اصولی و خیلیم آسیب دیدم ولی از تیر تا الان ده کیلو کم کردم با همین تایپیک 

روشش اینجوریه که از شنبه تا جمعه از ۱۰۰ تا ۱۲۰ متغییر کالری مصرف میکنیم به جز دوشنبه ها و پنج شنبه ها که کالریمونو باید ۵۰۰ ببندیمو اینکه پنج شنبه ها گیاه خواری داریم همه چی میتونیم بخوریم به جز مرغ و گوشت و ماهی هر شنبه وزن کشی میکنیم سر یک ساعت و هرکس تو اون هفته کاهشش از همه بیشتر بود لیدر میشه و چالش میده مثلا میگه یک هفته بدون برنج و نون غذا بخورید و اگه کسی رعایت نکنه تنبیه میشه مثلا اگه برنج خوردی باید سی تا درازنشست بری 

2706