1676
1605

۷سال پیش میخاستم اسم دخترمو بزارم مهسین ثبت احوال قبول نکرد ،کسی میدونه الان قبول میکنن یا نه واسه دختر کوچیکم بزارم؟

اولین کسی که صبح ها به او فکر میکنید فردی مهم است یا او را دوست دارید یا از او متنفرید)

وا چرا نکنه عالیه

لطفا برا شادی روح خواهرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده  برخی دوستای نی نی سایتی که بمن لطف دارن ماجرای فوت خواهرمو میپرسن خواستم اینجا بنویسم زحمت نشه براشون . تو سن ۳۵سالگی فوت شد متاهل بود با دوبچه ۱۳و۷ساله . تو کبدش توده بود درعرض فهمیدن همانا یماه بعدش فوت شدن همانا الان بچه هاشم نامرد مادرشوهرش نمیزاره ببینیم خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه  

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
1668

به اینکه کدوم ثبت احوال باشه هم ربط داره،اسم خواهرزاده منو هیچ کجای تهران قبول نمیکردن یه ثبت احوال توشمال تهران قبول کرد ❤

هیچکس نخواهد فهمید که در زندگی هرآدمی، یک نفر هست که دوست داشتنی ترین پنهان دنیاست ♥️
واقعا یعنی قبول میکنن؟

اره باید قبول کنن . مهدیس رو قبول کردن مهسین هم شبیه اونه

لطفا برا شادی روح خواهرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده  برخی دوستای نی نی سایتی که بمن لطف دارن ماجرای فوت خواهرمو میپرسن خواستم اینجا بنویسم زحمت نشه براشون . تو سن ۳۵سالگی فوت شد متاهل بود با دوبچه ۱۳و۷ساله . تو کبدش توده بود درعرض فهمیدن همانا یماه بعدش فوت شدن همانا الان بچه هاشم نامرد مادرشوهرش نمیزاره ببینیم خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه  
1645