2733
2734
سلام
منم به خاطر تنبلی تخمدان لاپرا شدم البته کوتر هم کردن
ماه اول که پری شدم این ماه دومین ماهه
تست تخمک گذاریم یه خط کمرنگ افتاده بود چیزی که تو این چندماه اتفاق نیفتاده بود
دکتر میگفت این ماه احتمالش زیاده که باردار بشم
اگه جوابم مثبت شد میام میگم
معجزه خدا ... عشقهای زندگیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان سلام
من ماه پیش رفتم بیمارستان صارم دکتر نبوی ویزیتم کرد کفت اگه پری شدم باید لاپارا بشم که من پری شدم ولی نرفتم چون خیلی می ترسم و راستش نمی دونم پیش دکتر نبوی لاپارا کنم یا نه ؟ کسی دکتر نبوی رو میشناسه؟
Lilypie Pregnancy tickersخدا جونم خیلی دوستدارم ازت میخام نی نی سالم بیاد تو بغلم و دلم شاد بشه .الهی امین
2731
یکی رو میشناسم که بعد از 22 سال ! درست زمانی که یه طرف لوله و تخمدانشو برداشتن و طرف دیگه فقط نصف تخمدانشو گذاشتن حامله شد !!!!!!!!!!!!!!
یعنی با نصف یه تخمدان !!!!!!!!!!!
اگه خدا نخواد برگ هم از درخت نمیوفته .
امید داشته باشید و به خدا توکل کنید .
خدایا تو دامن همه منتظرا رو سبز کن (آمین)
دوستانی که با عمل لاپراسکوپی کیستها رو تخلیه کردند و بلافاصله بعدش هم باردار شدند مگه دکتر براتون بعد از عمل امپول دیفرلین تجویز نکرد ؟

من چند روز پیش لاپرا شدم ولی پزشکم 3 تا امپول دیفرلین تجویز کرده که تا 3 ماه پری نشم و کیستها دوباره عود نکنه

ولی خیلی ناراحتم که باید این امپولها رو بزنم چون تا 100 روز پری و حامله نمیشم
2738
ماه عزیزممم من اصفهان عمل شدم دقیقا 2 هفته پیش

شماها برای چی لارپرا شدید وچند تا امپول باید بزنید ؟

من برای مشکل پلی کیستیک به علاوه یه کیست 6 سانتی شکلاتی و هم چنین آندومتریوز و چسبندگی خلاصه کلکسیون امراض !!!!

البته مشکل چسبندگی توی عکس رنگی مشخص نشده بود

ولی مشکل اصلیم اینه که من خود به خود پری نمیشم و باید حتما دارو مصرف کنم البته 2، 3 ساله که اینطوری شدم قبلا خودم میشدم ولی نامنظم ..
سلام کسی هست لاپاراسکوپی شده باشه وکیستهای تخمدانش ر کوترکرده باشن؟
انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
من24اسفندلاپاراسکوپی کردم امابخیه های جربیم هنوزجذب نشدن
انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2706