لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه
1395/12/04
|
09:36
سلام
من هم به خاطر تخمدان پلی کیستیک عمل لاپاراسکوپی انجام دادم پیش دکتر کشاف بعد تز عملم سریع حامله شدم حتی بعد از عمل دیگه پریود نشدم.
من بهمن ماه عمل کردم و اسفند حامله شدم بعد از 4 سال نازایی.الان نزدیک به 4 ماهمه.
پس اصلا امیدتو از دست نده اگر دکتر بهت گفته که عمل کن حتما این کارو انجام بده.
همیدوارم که بزودی زود نتیجه بگیری.

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

سلام ماه جون،‌ عزیزم من تو آبان ماه 89 عمل لاپاراسکوپی کردم. (بیمارستان صارم تحت نظر خانم دکتر شاه حسینی) و دقیقاً 10 روز بعد از اولین روز پریم بعد از عمل با نظر خانم دکتر اقدام کردم و الان خدارو شکر تو ماه 7 هستم و هیچ مشکلی هم ندارم و ان شاءا.. نی نی گلم تو شهریور ماه بدنیا میاد.
من 3 تا کیست داشتم که درآوردن و هم چسبندگی بود. و به نظر من بعد از عمل بهترین موقع برای باردار شدن هستش. (تازه به من میگفتن حداقل 6 ماه طول میکشه تا باردار بشی ولی خدارو شکر بلافاصله با اولین اقدام باردار شدم)
تو هم اصلاً نگران نباش. تازه باید خدارو شکر کنی که قبل از بارداری عمل کردی و در حین بارداری این اتفاق برات نیفتاد.
مواظب خودت باش. همه چیرو بسپار به خدا. موق باشی.
سلام من توماهه 5 اقدامم دکترم میگه اگه این ماه نشدی یا باید عکس رنگی بگیری یا لاپرا بشی
ولی خودم میترسم هم میترسم هم احساس میکنم هنوز زوده بنظر شما چیکار کنم؟

هان ای شب شوم وحشت انگیز؛ تا چند زنی به جانم آتش؟

سلام
منم به خاطر تنبلی تخمدان لاپرا شدم البته کوتر هم کردن
ماه اول که پری شدم این ماه دومین ماهه
تست تخمک گذاریم یه خط کمرنگ افتاده بود چیزی که تو این چندماه اتفاق نیفتاده بود
دکتر میگفت این ماه احتمالش زیاده که باردار بشم
اگه جوابم مثبت شد میام میگم

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه خدا ... عشقهای زندگیم
دوستان سلام
من ماه پیش رفتم بیمارستان صارم دکتر نبوی ویزیتم کرد کفت اگه پری شدم باید لاپارا بشم که من پری شدم ولی نرفتم چون خیلی می ترسم و راستش نمی دونم پیش دکتر نبوی لاپارا کنم یا نه ؟ کسی دکتر نبوی رو میشناسه؟
Lilypie Pregnancy tickersخدا جونم خیلی دوستدارم ازت میخام نی نی سالم بیاد تو بغلم و دلم شاد بشه .الهی امین