2737
2734
عنوان

کسایی که به موسیقی علاقه دارن یا به نحوی فعالیت دارن تو این زمینه

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 30 پست
عب نداره.فک کردی اینایی ک میخونن خیلی صداشون خوبه؟همش افکت میره روشون

باشه اشکالی نداره شما خانومی یا آقا اونوقت؟؟؟

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرقی داره مگه؟من ی کار واسه شما میفرستم شما روش تکست مینویسیو میخونی

خب ایدیتون رو بفرستین

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
فرقی داره مگه؟من ی کار واسه شما میفرستم شما روش تکست مینویسیو میخونی

البته اول ملودیو بسازین بعد توی خصوصی پیام بدین آیدیتون رو بفرستین 

2731
این همه مرد توی نینی سایت یکی موسیقی دان نیست

من هستم 

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...

من شغلم طلا و جواهراته... مدرس موسیقی هم بودم ساز های بادی و تئوری موسیقی ... آهنگ و آلبوم دارم ..

ببخشید من باید الان ببندم مغازه رو برم ...خونه 

عصر جواب میدم ..فعلا 

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
2738
من شغلم طلا و جواهراته... مدرس موسیقی هم بودم ساز های بادی و تئوری موسیقی ... آهنگ و آلبوم دارم .. ...

ینی اهنگسازی بلدین؟

20.شیراز.اگه صداتون خوبه میتونیم باهم کار کنیم.مجازیم میشه البته

ب چه صورت مجازی میشه؟

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
شما ترانه مینویسین؟ یه ترانه رو میخوام بخونم که مال کسی دیگه اس ولی فقط چند خطه و کامل نیست، شما میت ...

بله بفرستينش و اگه ملودي هم داره بفرستين

آیدی تلگرامتونو لطف کنید بفرستید برام😄

نميتونم من تلگرام شوهرم پوستمو ميكنه

2706