1421
1389
عنوان

افسرده شدم دیگه این چ وضعشععع

504 بازدید | 39 پست

بچهام کفش ندارن رفتم امروز بازار قیمتا خون ادم ایزاد بلیز شلوار پاییزی 90ت100 به بالا این چ وضعشه دیگه شوهرم بدبخت از سر کار میاد میره تپ سی بازم نمیرسیم که نمیرسیم.طفلک زنگ زده ببرمتون بیرون گفتم نیا کار کنی بهتره تفریح نخواستم  میگه بچها گناه داره میگم خودم میبرمشون بیرون.تازه چن روز پیشم کفشای خودشم دزدیدن قوز بالا قوزشما چ میکنین با این گرونیییییی....

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1436

باسیلی صورتمونو سرخ میکنیم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

چه کاری میتونیم بکنیم فقط نگاه میکنیم اعصابمون خورد میشه

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه رحم دوشاخ دارید یا عمل کردید لطفا بهم اطلاعات بدید در موردش.رحمم دوشاخ هست و تردید دارم عمل کنم یا همینجوری باردار بشم. بیاید تو این لینک                                                   تیکر دختری که فرشته شد و تنهام گذاشت😔نورای من تا وقتی قلبم میزنه به یادتم دخترم💔
1394
1390

عزیزم واقعا خیلی سخته من با اینکه شغل شوهرم ازاده اما خرجمون خیلی بالاست امروز دیدم ی خومن بیشتر نداریم و چندروز دیگه ۲تومن باید بدیم قسط نمیدونم از کجا میخواد بیاد و کارای شوهرم همشون ۲ ۳ ماه دیگست تازه من نی نی دارم و کلی پول دارو و شیرخشک و مای بیبیه خیلی گرونه واقعا

لباس بچه خیلی گرون شده..

به کاپشن خریدم برا پسرم ۳ سالشه..۲۷۰ تومن حالا ارزون ترینش بود..یه کفش خریدم ۱۹۰..دیگه شوهر بدبخت چ کنه چجوری برسونه..خدا لعنت کنه باعث و بانی شو

تیـــرماهــی است دیگــر....کنـارش که مینشینی چایـت ســرد میشــود و دلـت گـــرررررررم....  

شوهر من که آژانس کار میکنه اصلا نمیرسیم یه تومن هم قسط وام ازدواج میده تازه باید پول جشن عروسی هم جورکنه خونه هم مجبوریم با خانواده شوهرم زندگی کنیم طبقه پایین ولی توی حیاط هستیم

تو این دنیا همین که عاشقت باشم تصور میکنم دنیا تو دستامه❤
1442