2726
عنوان

بهترین دکتر زنان و زایمان و بهترین سونو گرافی در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 117505 بازدید | 123 پست
دکتر ثناگو مطبش کجاست کار زایمانشم خوبه من باردارم می خوام یه دکتر خوب پیدا کنم تا زایمانم تحت نظر خ ...

مطبش مجیدیه شمالیه . ببین دکتر تو زایمان خیلی مهمه . من دوستم اونقدر اذیت شد که میگه دیکه بچه دار نمی شم. اما من خیلی راحت زایمان کردم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم بنظز من دکتر  مهزاد هلاوی کارش عالیه توی شهرک غرب و شهرک گلستان مطب داره ...هر کی پیشش مراجعه کرده راضی بوده   کارای لاپارسکوپی سونوگرافی هم انجام میده

2728
سلام بچه ها. جدیدا دونه های سفید و ریزی توی واژنم دراومده. خیلی می ترسم که زگیل تناسلی نباشه. کسی دک ...

خواهرم اسم دکترش ساره حیدری خیلی راضیه چند سال 

حتما یه سر بزن شمارش هم 88681047

سلام بچه ها. جدیدا دونه های سفید و ریزی توی واژنم دراومده. خیلی می ترسم که زگیل تناسلی نباشه. کسی دک ...

عزیزم به نظر من دکتر مهرنامی کارش خیلی خوبه من خودم برای چکاپ و درمان بیماری زنان که داشتم رفتم پیش ایشون و خداروشکر الان خوب شدم می خوایی برو پیش ایشون ببین چی میگن بهت 

دکتر فریده مظفری کرمانی بهترین دکتر زنان در تهران جنت آباد بین همت و ایرانپارس ابتدای خیابان 20 متری گلستان پلاک 89 طبقه اول 

شماره تماس 44608101

سونوگرافی مهر ایرانیان ستارخان روبه روی برق آلستوم پلاک 770

دوستان خانم دکتر ندا سالاریه جراح زنان زایمان و زیبایی نازایی  

بهترین دکتر با امار رضایت بالا بین مشتریان هستن که مطب ایشون در شهر ری شماره تماس  مطب شهرری02133387619

۰۲۱۸۸۶۵۶۱۵۸مطب گاندی 

سلام شما دکتر زنان خوب سراغ دارید ؟من ساکن تهران هستم 

عزیزم دکتر ندا سالاریه متخصص زنان و زایمان نازایی و زیبایی لیزری هستن با تجربه بسیار بالا ؛ صبور و خیلی مهربان 

ادرس مطب ها شهرری : ۳۳۷۷۶۴۳

گاندی ونک :۸۸۶۵۶۱۵۸

2706