2737
2734
عنوان

بهترین دکتر زنان و زایمان و بهترین سونو گرافی در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 117538 بازدید | 123 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جدیدا بیمارستانها خیلی سختگیری میکنن واسه سزارین

هر دکتری میرین همون اول بگین که حتما میخواین سزارین باشه الان خیلیا قبول نمیکنن یا اینکه پارتی بازی و زیرمیزی اینا شده چون پروانه مطبشون رو باطل میکنن میگن به ازای هر سزارین باید دو  سه تا طبیعی داشته باشن

بچه ها من دوبار اقدام کردم باردار شم اما هر دوبار موفق نشدم مادرشوهرم خیلی داره بهم فشار میاره برچسب ...

برو دکتر پاکروش من دوتا سقط داشتم علتش مشخص نیس ایشون بسیار حاذقه خوب تشخیص میده

سلام من 3 سال بود که ازدواج کرده بودم و بچه دار نمی شدم خیلی استرس و نگرانی داشتم به یه دکتر خوب ...

ایشون دکتر یکی از همکارای منه که سه تا سقط داشت خیلی ازش تعریف میکنه خیلی راضی بوده به منم داده شمارشو

2738

مطب مامایی

درمان زخمها بوسیله کرایو و لیزر

برداشتن زگیلهای تناسلی.لبه ها

ترمیم(پرینورافی)

تنگ کردن واژن بدون جراحی به وسیله هایفو

جلوگیری از بارداریهای ناخواسته

دستگاه امریکایی

گواهی سلامت

ستارخان

09304944082

سلام. من یه مشکل بزرگ برام پیش اومده. الان 8 هفته است که باردارم ولی تو آزمایشام تو خونم عفونت دیدن. ...

برو پیش مظفر جلالی خیلی آدم باسوادیه دوستم رفتم پیشش بعد از 14 سال نازاییش درمون شد واقعا خدا خیر بده این دکترو تو هم برو پیشش مطبش میدونم تو گیشاست 

دکتر غزاله موسوی زاده متخصص زنان سمت شهران هستن و خیلی کارشون عالیه من زایمان سزارین ام رو پیش ایشون انجام دادم و برای جراحی فیبروم ام هم پیش خودشون رفتم با هیستروسکوپی خیلی عالی عمل کردن

من برای تنبلی تخمدان که داشتم خیلی دکتر رفته بودن اخرین دکتر بهم گفت که تو اصلا نمی تونی باردار بشی ولی من با ناامیدی تموم رفتم پیش دکتر کاظم زاده و ایشون با چند جلسه ویزیت شدن خوب شدم خداخیرش بده واقعا دکتر خوب و باتجربیه و الان حدود دو ماه که باردارم به نظر من برو پیش دکتری که خوب باشه الکی پول خرج نکن و حرص نخور .

2706