2733
2734

من میخوام تغییر رشته بدم به رشته تاریخ به امید معلم شدن کسانی که تو رشته تاریخ تحصیل کردید ایا میشه با لیسانس تاریخ معلم شد؟

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من عاشق این رشته بودم و شاگرد اول این رشته

متاسفانه بازار کارش خیلی بد من رتبه خیلی خوبی داشتم و میتونستم تو هر رشته ای دیگه قبول شم اما فقط بخاطر علاقه زیادم رفتم به این رشته همه ۸سال تحصیل دانشگاهیم با عشقربود اما شغل کمه یا پژدهشی هست که حقوقش کمه و اگر اول نباشی که اون هم نیست 

باید پارتی داشته باشی که اون هم تو رشته های دیگه هم همینه یا اینکه کار غیر مرتبط

تا خدا نخواد هیج چیزی اتفاق نمی افته خدایا پس خوشبختیم رو بخواه
2738

[QUOTE=104638353]عزیزم من عاشق این رشته بودم و شاگرد اول این رشته متاسفانه بازار کارش خیلی بد من رتبه خیلی خوبی داشت ...[/QUO                                          نه پارتی ندارم متاسفانه😣

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
عزیزم من عاشق این رشته بودم و شاگرد اول این رشته متاسفانه بازار کارش خیلی بد من رتبه خیلی خوبی داشت ...

مرسی از راهنماییتون😚

عزیزم من عاشق این رشته بودم و شاگرد اول این رشته متاسفانه بازار کارش خیلی بد من رتبه خیلی خوبی داشت ...

ببخشید یه سوال شما الان به کاری مشغول هستید؟