2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون میشم لینک بدین

چن کبلووی عزیزم 😘

تازه وارد نیستم   کاربریم مال سال نود و هفته امروز تاریخ هیجده نود و هشت کاربری قبلیم تعلیق شد با یه اکانت دیگه اومدم .......  خانه ات را باد برد توهنوووووووووووووووووووزم نگران وزش باد,در موی منی؟؟؟؟!!!                                                            گفتند که او عااااااشق گیسووووی بلند است......... موی من از عصر همان روز بلند است
۸۰😢با پرخوری عصبی😔

عزیزم غصه نخور به پزشک مراجعه کن تو دوماه ۱۵کبلو کم میکنی زن دایی من تو دوماه ۱۵کیلو کم کرد 😘😘😘😘❤❤❤👋👋👋👋

تازه وارد نیستم   کاربریم مال سال نود و هفته امروز تاریخ هیجده نود و هشت کاربری قبلیم تعلیق شد با یه اکانت دیگه اومدم .......  خانه ات را باد برد توهنوووووووووووووووووووزم نگران وزش باد,در موی منی؟؟؟؟!!!                                                            گفتند که او عااااااشق گیسووووی بلند است......... موی من از عصر همان روز بلند است
عزیزم غصه نخور به پزشک مراجعه کن تو دوماه ۱۵کبلو کم میکنی زن دایی من تو دوماه ۱۵کیلو کم کرد 😘😘😘😘 ...

با دارو؟

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
2706