2733
2734
عنوان

شما مامانتون این رفتارو کنه چیکار میکنید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 931 بازدید | 52 پست

ناراحت میشم اماتاحدودی  ،بجات بودم بابچم میرفتم تفریح خودمون دوتایی،منم ی ماه تنهام و شوهرم فقط۱۰روزکنارمه اول زندگیمونم هست

اگر بامن نبودش هیچ میلی ..چرا ظرف مرا بشکست لیلی؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون خواهر بردارا مثل بچه ها هر کار براشون کنی بازطلبکارت نیستن

اکه الان مامانم بود دستت و میبوسد😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ما  ۲ روزه گوجه گرفتیم داریم‌با چکمه له میکنیم رب بده😂😂😂

چرا نمیبرین آبشو بگیرین؟؟راحت تره ها

البته ما هم قبلا از این کارا کردیم😂😂تازه کارای دیگه هم میکنیم،خیلی لاکچریه نمیگم😂

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2728

منم شوهرم 15روز افه 15روز سر کار و کارش شهری دیگه اس

مامانمو مادرشوهرم کلی میگن بیا پیشمون اونجا

من نمیرم 

بعضی وقتا هم میان یه 4-5روز میمونن

بیرون هم بخوان برن بیشتر اوقات باهاشون میرم

دختر پاییزیِ مادر🍂🍁بيا و زندگی مامان زمستونیت ⛄️رو بهاری کن ♭😍😍🥰 ..
چرا نمیبرین آبشو بگیرین؟؟راحت تره ها البته ما هم قبلا از این کارا کردیم😂😂تازه کارای دیگه هم میکنی ...

شوخی میکنم بابا😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738

منم خانوادم همینطورن بخصوص ک مامان من تازه کلا سر هم نمیومد بزنه یا غذای هوسی میپخت واسه خواهرش و برادرهاش میبرد واسه من نمیذاشت گفت کمه انشالله دفعه بعد ....من الان یکسال و چکدماهه کلا قطع رابطم باهاشون

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
شوخی میکنم بابا😂😂😂

دیوونه😂😂فک کردم جدی میگی

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

من به این نتیجه رسیدم در زندگی باید اینقدر قوی باشی که بتونی رو پاهای خودت بایستی و توقع از هیششششششکی نداشته باشی

اکه الان مامانم بود دستت و میبوسد😂😂😂

خب چون خودم بچه دارم میدونم مادرا میکشن بچه هر کارش براش کنی باز طلبکاره آدم دلش میخاد با بچش همه جا بره ولی وقتی میری جیگیرت خون میکنه ترجیح میدی با همون خواهر برادرت بری

2706