2726

من بخاطر شرایط شغلیه شوهرم معمولا دو ماه سه ماه تنهام....الان هشت ساله ازدواج کردم و وصعیت زندگیم به این منواله...با دخترم حتی تو سخت ترین و بدترین شرایط هم تنها بودم، مامانم با بابام میاد عین مهمون یه دوساعتی میشینه و میره! چند بارهم گفتم، گلایه کردم، که چی میشه یه روز پاشه بیاد سر بزنه، یا یه شب بمونه پیشمون! ولی به کار خودشه! حتی چند بار گفتم بریم پیک نیک یا خارج شهر ، دلمون پوسید از تنهایی! نیومده ! 

ولی با خواهرش ترکیه میره، اون هر جا بخواد میکشوندش! پیک نیک پارک هررررر جا،،، اونروز ناراحت شدم بهش و گفتم چطور اون هر جا میگه میری باهاش؟! گفت اون تنهاس، شوهر نداره، خالم از شوهرش طلاق گرفته...

گفتم خوب منم تنهام، گفت به خودم مربوطه!!!

الان زنگ زد گفت خالت گفته امروز بریم خارج شهر برای چیدن میوه ی وحشی...میای؟؟!!

گفتم نمیام! 

مامان شما اینجوری کنه ناراحت نمیشین شما؟؟؟

البته مامان من خواهر برادراشو بیشتر از بچه هاش دوست داره!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا ناراحت میشم واقعا

خواهر نداری؟

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

توقعت بالاست..تو خودت با اونا پایه نیستی توقع داری اونا باشن..وا بده یکم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خارج از شهر برای چیدنِ میوه ی وحشی؟چه لاکچری😓😓😓

ما هم میریم تو کوه کنگر درمیاریم

ما هم لاکچری هستیم؟؟؟😂😂

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
ما هم میریم تو کوه کنگر درمیاریم ما هم لاکچری هستیم؟؟؟😂😂

ما  ۲ روزه گوجه گرفتیم داریم‌با چکمه له میکنیم رب بده😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

من بابام اینجوریه نمیاد خونمون زیاد منم شوهرم شبکاره تنهام فقط میگه تو بیا نمیذاره مامانمم بیاد، هی هم پامیشن میرن مسافرت من تنها میمونم همش

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
2706