2737
2734
عنوان

ممبران یا های گلس ؟

150 بازدید | 16 پست

دوستان میخوام خونمو کابینت کنم کدوم بهتره به نظرتون . اشپزخونمم ۷متره اگه کسی از هزینه ها میدونه کمکم کنه

متاهل و متعهد خدایا چشم بد به دور باشه ازمون   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

ام دی اف بزن متری 1میلیونه

ما خواستیم های گلاس بزنیم زنگ زدیم یه کابینت ساز خوب گفت های گلاس سریع خط و خش میفته و زشت میشه

الان ام دی اف میزنیم دیگه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

منبران از متری ۳ تومن هست بسته به مدل منبران بالاتر هم میره 

های گلاس متری یک و دویست به بالا

بسته به اکسسری هم که بخوای استفاده کنی بهش اضافه می شه

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
ام دی اف بزن متری 1میلیونه ما خواستیم های گلاس بزنیم زنگ زدیم یه کابینت ساز خوب گفت های گلاس سریع خ ...

دقیقا. من مدلای ام دی اف شرکت فرامید رو دوست دارم

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
دقیقا. من مدلای ام دی اف شرکت فرامید رو دوست دارم

منم میگم فوقش اینه چندسال دیگه عوض میکنم یه رنگ دیگشو میزنم 

ولی هایگلاس و ممبران انقدر گرونه ادم دیگه نمیتونه عوض کنه و امکان خراب شدنشون هم هست

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
منم میگم فوقش اینه چندسال دیگه عوض میکنم یه رنگ دیگشو میزنم  ولی هایگلاس و ممبران انقدر گرونه ...

منبران فقط نما داره از لحاظ کیفیت جنس کیفیت نداره چون ام دی اف خامه روش یه لایه مدل دار پرس می کنن

2706