2737
2734
عنوان

خانم های کدبانو تشریف بیارید❤

134 بازدید | 9 پست

سلام خانم ها .من گاز صفحه ای دارم ولی شعله هاش خراب شده.و اتوماتیک بود شعله هاش وقتی مهمون داشتم خیلی زیاد اذیت میشدم.چون یهو خاموش میشدو تا نیم ساعت نمیشد روشن کنم.وحالا میخوایم دوباره گاز بخرم ولی نمیدونم گاز معمولی بخرم یا صفحه ای ؟؟؟چه مارک ومدلی خوبه..راهنماییم کنید .شش ساله ازدواج کردم سه تاگاز عوض کردم..😪😪یه مارک خوب بهم معرفی کنید اینم بگم ازکپسول استفاده میکنیم.چون گازکشی نیست

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من گاز صفحه ای لتو دارم.خیلی راضیم از کیفیتش.

کجاییه؟؟ شعله هاش اتوماتیکیه؟؟

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2728
گاز فر دار بخر من ۵ ساله عروسی کردم گاز فر داشتم امسال اومدیم این خونه گاز صفحه ای داره خیلی بده

ماکروویو جدا دارم.

ترکه عزیزم.نه اتومات نیست.

ممنون گلم برای امضات صلوات فرستادم..❤😚

2738
مرسی عزیزم.😍😍❤❤ راستی الان چینیش هم زیاده حواست باشه بجا اصل بهت ندن.

چشم گلم ممنون از راهنماییتون