2737
2734
عنوان

دلشوره عجیبی دارم😞😞😞

356 بازدید | 32 پست

امسال کنکور دادم. واسه رشته ای که دوست داشتم ۳ سال زحمت کشیدم. همه شهرها رو زدم. نمیدونم سرنوشت منو کدوم شهر میکشونه؟ تاحالا که ۳۰ و خرده ای سالم شده ۱ روز هم زندگی مجردی و دانشجویی رو تجربه نکردم. از این طرف همسرم تنها می مونه. شاید مجبور شه استعفا بده اگه به من انتقالی ندن. و این اتفاقات تا ۱ هفته دیگه میوفته.

همسرم خیلی پشتمه و میگه راه درستی داری میری و نگران چیزی نباش. ولی دست خودم نیست.

واسم دعا کنین دوستان. دعا کنین چیزی که به صلاحه برام اتفاق بیفته. یه دفعه همه چیز زندگیم داره تغییر میکنه. 

دعا کنین شهر خودم قبول شم هر چند خیلی خیلی بعیده😔😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله هرچی خیره

از خود خدا بخواه ، از خودش و از صمیم قلبت ، ببین چطور غیر ممکن ترین رویاهات رو تبدیل می‌کنه به خاطراتت...اگر دلت لرزید،برای آرزوهای منم ی دعا کن لطفا⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2731
وااای منم معلوم نیست کدوم شهرو بیفتم عجب پس تو هم کنکوری هستی 

منم بودم😓

از خود خدا بخواه ، از خودش و از صمیم قلبت ، ببین چطور غیر ممکن ترین رویاهات رو تبدیل می‌کنه به خاطراتت...اگر دلت لرزید،برای آرزوهای منم ی دعا کن لطفا⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
خوش بحالت با شوهری که داری غصه چیو میخوری

از خانواده ام دور میشم. از شغلم استعفا دادم. ممکنه چند ماه سر خونه و زندگیم نباشم. نگران همه اینام. البته که راهی بوده که خودم خواستم ولی نگرانم

2738
جدن ؟

اره😓😓

دعا کنین برام

چشم حتما⁦❤️⁩

2706