2726
عنوان

مامانا میشه بیاید لطفا

49 بازدید | 7 پست

همه میگن اگه تودوران بارداری خوابت منظم باشه بچه دنیااومد خواب اون هم منظمه ،من اصلا خوابم منظم نیست ،این اواخرهم ک اصلا خواب راحت ندارم میخواستم ببینم درسته این حرف😩

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 

من خوابم منظم بود ولی وقتی نینیم بدنیا اومد کلا ۵ شب اول اصلا ارامش نداشت و نمیخوابید همش باید تو بغلم میگرفتمش تا احساس ارامش کنه  بخوابه به محض اینکه میذاشتمش تو تخت بیدار میشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خوابم منظم بود ولی وقتی نینیم بدنیا اومد کلا ۵ شب اول اصلا ارامش نداشت و نمیخوابید همش باید تو بغ ...

هی اطرافیان استرس میدن ب آدم،میگن خوابت منظم نیست کم میخوابی بچت دنیااومد دهنت روسرویس میکنه نمیخوابه ،الان واقعا خوابم میاد ولی نمیدونم چرا خوابم نمیبره دیشب ۵خوابیدم ۹بیدارشدم 😩😩

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2728
هی اطرافیان استرس میدن ب آدم،میگن خوابت منظم نیست کم میخوابی بچت دنیااومد دهنت روسرویس میکنه نمیخواب ...

نه عزیزم ، هرچقدر لازمه بخواب تا خودت خسته نباشی ولی روی  خواب بچه من‌که اصلا اثر نداشت 

امیدوارم همینطور که میگی باشه من خوابم منظمه 😔😔ولی میترسم بچم بد خواب باشه 

😁😁😁چی بگم والا 

نه عزیزم ، هرچقدر لازمه بخواب تا خودت خسته نباشی ولی روی  خواب بچه من‌که اصلا اثر نداشت

مرسی عزیزم ،خداروشکر پس امیدوارم خوش خواب باشه پسرم 🤗😘