1464
1411
عنوان

مامانا میشه بیاید لطفا

47 بازدید | 7 پست

همه میگن اگه تودوران بارداری خوابت منظم باشه بچه دنیااومد خواب اون هم منظمه ،من اصلا خوابم منظم نیست ،این اواخرهم ک اصلا خواب راحت ندارم میخواستم ببینم درسته این حرف😩

بلاخره پسرمو بغل کردم ،خدایا چجوری شکرت کنم تورو ک انقد بزرگی ،شکرت ک بهم بزرگترین معجزت رو دادی ،قول میدم ازاین امانتی ک بهم سپردی بیشترازجونم نگهداری کنم ،شکرت ک مادرشدم خدا جونم خیلی دوست دارم خودت پسرمو حفظ کن 😍😘❤

من خوابم منظم بود ولی وقتی نینیم بدنیا اومد کلا ۵ شب اول اصلا ارامش نداشت و نمیخوابید همش باید تو بغلم میگرفتمش تا احساس ارامش کنه  بخوابه به محض اینکه میذاشتمش تو تخت بیدار میشد

من خوابم منظم بود ولی وقتی نینیم بدنیا اومد کلا ۵ شب اول اصلا ارامش نداشت و نمیخوابید همش باید تو بغ ...

هی اطرافیان استرس میدن ب آدم،میگن خوابت منظم نیست کم میخوابی بچت دنیااومد دهنت روسرویس میکنه نمیخوابه ،الان واقعا خوابم میاد ولی نمیدونم چرا خوابم نمیبره دیشب ۵خوابیدم ۹بیدارشدم 😩😩

بلاخره پسرمو بغل کردم ،خدایا چجوری شکرت کنم تورو ک انقد بزرگی ،شکرت ک بهم بزرگترین معجزت رو دادی ،قول میدم ازاین امانتی ک بهم سپردی بیشترازجونم نگهداری کنم ،شکرت ک مادرشدم خدا جونم خیلی دوست دارم خودت پسرمو حفظ کن 😍😘❤

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436
هی اطرافیان استرس میدن ب آدم،میگن خوابت منظم نیست کم میخوابی بچت دنیااومد دهنت روسرویس میکنه نمیخواب ...

نه عزیزم ، هرچقدر لازمه بخواب تا خودت خسته نباشی ولی روی  خواب بچه من‌که اصلا اثر نداشت 

امیدوارم همینطور که میگی باشه من خوابم منظمه 😔😔ولی میترسم بچم بد خواب باشه 

😁😁😁چی بگم والا 

نه عزیزم ، هرچقدر لازمه بخواب تا خودت خسته نباشی ولی روی  خواب بچه من‌که اصلا اثر نداشت

مرسی عزیزم ،خداروشکر پس امیدوارم خوش خواب باشه پسرم 🤗😘