2726
عنوان

سوال دارم خیلی مهمه ...لطفا سر بزنید به تاپیکم

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 26 پست
بیشتر دلسوز مادرتی     بدون مادرت نه صلاح نیست (مردم مسخره شما که نیستن، اول تکلیف خانواد ...

بله دلسوز مادرمم هستم خیلی سختی کشیده...بخوام اینجا از سختیاش بگم بیشتر از هفت خوان رستمه...خیلی هم زن آروم و بی آزاریه...عروس بزرگتر داریم آپارتمان جدا دارن..یه بار کمتر از گل بهش نگفتیم...عروس دوم هم بیاد همینه نه کاری به کارشون داریم نه دخالتی چیزی..

ولی اولش باید یه پس اندازی باشه دیگه...هرچی به داداشم دوسال قبل گفتیم برو یه کار خوب شروع کن پول جمع کن ...همه اش میگفت میخوام چکار مال دنیا رو😒😒 😒 با گیم بازی و دوستاش خوش بود...بله خیلیییییی پسر خوبیه خیلییییییی...ولی تنها عیب کار همین نداشتن سرمایه و پس اندازه😯 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشتر دلسوز مادرتی     بدون مادرت نه صلاح نیست (مردم مسخره شما که نیستن، اول تکلیف خانواد ...

مامانم هم صلاح بچه اش رو میگه...وگرنه راضیه پسرش سر و سامان بگیره...میگه اول تکلیف خونه مشخص بشه ...تا بعد بریم خواستگاری...میخواد عروسش رو کجا ببره؟! باید خونه مشخص باشه دیگه..

2728
باید تحقیق  کنید ببینید   چرا   اون دختر رو میخان  بدن    شاید مشکلی & ...

والا منم شک کردم کی دختر 18 ساله اش رو میده به کسی که خونه نداره؟ خودشم گفتن خواستگار پولدار داشته رد کردیم ...برامون فقط مهمه پسر خوب و سالم باشه

والا منم شک کردم کی دختر 18 ساله اش رو میده به کسی که خونه نداره؟ خودشم گفتن خواستگار پولدار داشته ر ...

خیلیااینجورین خب مگه همچی به پوله 

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
نوچ ولی اینجا جای بحث نیست

خانوم منظورت چیه؟! اگه نظر مناسبی ندارید شرکت نکنید تو بحث... میگم مامانم صلاح بچه اش رو میگه! شما میگی نوچ!!!!😒 مودب بودن چیز بدی نیستاااااا و اینکه قضاوت بیجا نکنید..

نظر من مناسبه مادرای زیادی هستن که از صلاح فرزندشون خبر ندارن ولی باشه    

نه شما صلاح بچه یکی دیگه رو خبر داری!!!!! واقعا که!!!!

عادت دارید تو نی نی سایت عروس بازی دربیارید دیگه!!!! کارتون همینه...صبح تا شب کوبیدن مادر شوهرا.....شما خوبی لابد!!! خوش اومدید به سلامت

آدم از کار بعضی  ها سر در نمیاره

ترس ما هم از همینه...استخاره هم خیلی بد اومد... 

ما تبریزی هستیم اینجا کسی دخترشو 18 سالگی شوهر نمیده مگه مشکلی داشته باشه یادختر نخواد ادامه تحصیل بده و...18 ساله رو بچه میدونیم...حالا این مورد هم به داداشم گفتن مادرش نمازخون و بااعتقاده ولی دخترش زیاد نه!!! وضع مالیشونم خوبه...منم به این شک کردم که واسه چی اول کاری دارن میگن مامانش ایمان داره دخترش زیاد نه؟!!!😯 مثلا باید اول اینو میشنیدیم ما؟ منم حس کردم شاید دخترخانم خیلی باز هست و خانواده اش میخوان هرچه زودتر ازدواج کنه که دسته گل به آب نده...ولی خوب خدا میدونه شایدم خیلی خوبن...چه میدونم والا