2726
عنوان

با نینی تنبل چیکار کنیمممم

91 بازدید | 7 پست

من تو شیش ماهم صبحا ک ساعت ۱۰ پامیشم اصن تکون نمیخوره تا صبحانه نخورمم همینجوره 😕

شاید یک ساااعت بعد صبحانه وول بخورهو تکون بخوره

مثلا الان شروع کرده ب تکون

بعضی از دوستام میگن ما هنوز چشامونو باز نکردیم اون تکوناش شروع شده ولی من نه

نگرانم میکنه بعضی وقتا

خب خستس لالاس سر صبی ک نمتونه پاشه براتو برقصه😂

صبونش ک میدی بچه میگه چ عجب تنبل خانم یه لقمه نونمون داد 😂😂

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

باید بری چکاپ حتما.اگه همه چیزش خوب بود نگران نباش.یه سوال از ماه چندم شکمت بزرگ شد؟

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب خستس لالاس سر صبی ک نمتونه پاشه براتو برقصه😂 صبونش ک میدی بچه میگه چ عجب تنبل خانم یه لقمه نونم ...

اخه من ده و نیم صبحانه خوردم اون الان شروع کرده ب خودنمایی😄

2728

عزیزم خودت ساعت ده بلند میشی به اون میگی تنبل  

جدای از شوخی خواهرشوهرم که حامله بود گفته بود حتما باید تعداد تکوناش رو بشماری از یه حدی که پایین بیاد ینی خدایی نکرده داره اتفاقی براش میفته.

الان دوره آموزشی میذارن حتما شرکت کن.خیلی چیزای خوبی یادت میدن.انشااله به سلامت بغلش کنی.ما منتظرا رو هم دعا کن عزیزم  

عزیزم خودت ساعت ده بلند میشی به اون میگی تنبل     جدای از شوخی خواهرشوهرم که حامله بود ...

😂😂 دیگه حتما ب مامانش شده

طول روز حرکتاش خوبه فقط صبح دیر شروع میکنه ب تکون

❤️ایشالله تو همین امسال مامانی شک نکن