1421
1411

من تا حالا داد نزدم

ننه از این خبرا نیست

پریودم باشی باید اشپزی کنی و...

(سم۲۱۳)هستم.خدایاشکرت بخاطر خانواده سه نفره خوشبختمون😍فکرش نمیکردم زندگی اینقدر شیرین بشه بخاطر یه موجودکوچولو ۵۰ سانتی😍

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1390

بله اگه همسر مرد خوب و با شعوری باشه چرا که نه

انقد مجردارو نترسونید بابا😐

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ🤲🏻                               کاربر قدیمی هستم با کاربری جدید.
1376

فک کردی شاید سال اول دوم بگن اخی گناه سال بعد میگن پاشو خودتو جمع کن این لوس بازیا چیه مامان منم اینجوری میشه اینکارا نمیکنه ک

یادی کنیم از اونایی ک.قرار بود همیشگی باشنچطوری نصفه نیمه😑✋✌

خونه بابات پریودی میگیری میخوابی .خونه شوهر باید آشپزی کنی نظافت و مهمون میاد میره ایشششش از اون بدتر شوهر عنترتم باید تحمل کنی ایشششش

لحظه ی تولد من به همان ثانیه ای برمیگردد که تو برای اولین بار بمن گفتی "دوستت دارم"

اتفاقا تو خونه بابام ناز میکردم کار نمیکردم

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه گل پسر بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄

عزیزم خونه شوهرم خیلی از این خبرا نیست شوهرم صبح میره سرکار تا شب شبم ک میاد خسته وکوفته

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداایا فندق کوچولوم رو صحیح وسالم بزار تو بغلم
1418

استارتر دقیقا با حرفت موافقم ،برای من که این جور بوده

تو ایران اگه پارتی و آشنا نداشته باشی حتی ظرف نذریتو پر نمیکنن اونوقت بعضیا میرن آزمون استخدامی دولتی شرکت میکنن
اتفاقا تو خونه بابام ناز میکردم کار نمیکردم

والابابای من انقدعوضی هس که باوجوداینکه میدونه بالاخره همه ماه پاک نیستی ولی همه ی ماه واسه نمازصبح بیدارت می کنه

جواب ابلهان خاموشیست(جواب ندادن است) 
والابابای من انقدعوضی هس که باوجوداینکه میدونه بالاخره همه ماه پاک نیستی ولی همه ی ماه واسه نمازصبح ...

خب به مامانت بگو خودش بیدارتون کنه

سحرخیزی هم که خوبه

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 تیر :یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه گل پسر بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄

ای بابا دلت خوشه ها.تازه خونه شوهر مجبووووررررییی کلی کار هم با همین حالت انجام بدی مثلا تصور کن داری از درد ب خودت میپیچی بچه هم بالاسرت وایساده جیغ و گریه غذا میخوام مجبوری پاشی غذا بپزی بهش بدی.تازه این ی نمونه کوچیکشه.

1391