2726
عنوان

طلاهام گم شده

1720 بازدید | 56 پست

بیمارستان بودم دده بودم خواهرم ببره خونشون..الان کل خانه شو گشتیم پیدا نکردیم.رفتیم پیش یه دعانویس،یبار میگه یکی از خانه براشته یبار میگه اصلن خونه برده نشده.. کسی تجربه ایداره،دعایی نذری چیزی برا پیدا شدنش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اون و شوهرش که بیشتر از ما غصه میخورن همش گریه میکنه.میخان پول طلاها رو حساب کنن بدن

طفلک. واقعا نمی دونم من به دعانویس  اعتقاد ندآرم ولی مادرم صدقه لای قرآن سوره یوسف می گذاره می گه یوسف پیدا شده گمشده من م پیدا میشه.

ی بار طلاهای خواهرم گم شده یود همه جا رو گشتیم خیلی ناراحت بودیم بعد من گفتم بیاید کیفشو پاره کنیم شاید ی درزی چیزی داشته رفته تو کیفه مشخص نیس کیفشو پاره کردیم دیدیم بله تو کیف بوده حالا شما هم خوب کیف خواهرتو بگردین چون از بیمارستان اومده خونه شاید حواسش به کیفش نیس شاید هنوز تو کیفش باشه 

ی بار طلاهای خواهرم گم شده یود همه جا رو گشتیم خیلی ناراحت بودیم بعد من گفتم بیاید کیفشو پاره کنیم ش ...

گذاشته لای دستمال کاغذی گذاشته تو اتاق پسرش ..میگیم شاید پسرش فک کرده اشغاله انداخته اشغالی

اون و شوهرش که بیشتر از ما غصه میخورن همش گریه میکنه.میخان پول طلاها رو حساب کنن بدن

ولی برای خودم چند بار اتفاق افتاده طلا م رو گم کردم و متاسفانه به کسانی که خونه مون آمدند سو ظن پیدا کردم خدا منو ببخشه. بهش ون چیزی نگفتم ولی تو دلم می گفتم نکنه فلانی ورداشته😐 بعد چند روز از یه جایی که فکر نمی کردم پیدا شده. مثلا زیر کمد. حتی کف شوی حمام. حین حمام کردن افتاده بوده. یک بار دیگه با آرامش و حوصله همه جا رو بگردید. حتی لا به لای تک تک لباس ها و . وسایل بچه ها .

2706