2733
2734
عنوان

زن دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 23 پست

منم یکی میشناسم طرف میرفت آرایشگاه یرا ارایشگره درد و دل میکرد از این مومن ها بوده زنه.از اینکه بچش نمیشه وخلاصه ........مرده هم پولدار یه وضعی..  هر وقت میومد از ارایشگاه زنشو ببره .ارایشگره دلشو میبرده.تا اینکه شاگرد ارایشگره شماره اینا رو رد و بدل کرد اینا باهام اشنا شدن....زن اولشو طلاق داد اونم از شوهرش جدا شد ...این دو زوج احمق بهم رسیدن. زنه دو تا دختر بزرگ داره   اما یه هیکلی داره....هیچی دیگه الان همش سفر خارجی  عشق و ......

نتیجه ی اخلاقی:هیچ وقت برای کسی درد و دل نکنید😎

به اندازه ی ادما نباید دست زد.آدما همونقدر که هستن .هستن.
اون مرده لابد اومد دنبال این با اینکه زن داشته...اینم حتما میخاسته شوهر کنه دیگه اینم بوده چرا بگه ن ...

سلام عزیزم ڃطوری

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم قضاوت نکردن فقط در زمینه دوست پسر و دوست دختر داشتن و فساد معنا داره 

چی بگم ...منم با زن دوم گرفتن مخالفم با زن دوم شدن مخالفم 

اما شرایطشون رو نمیدونیم ک ...

همین زن اگ ب مردا رو میداد و با چند نفر دوس نیشد و کات میکرد و ...بهتر بود؟؟؟

2728

همسایه ما هم زن دوم شد اونم پسری که حدود ۱۲ سال از خودش کوچکتر بود با همسایه ها قطع رابطه کرد همه پشت سرش حرف میزدن بعدا فهمیدیم پسره قبلا طلاق گرفته بوده و اصلا زنی نداشته و اومده خواستگاری این خانوم . دلم برا خانومه سوخت . چند روز پیش دیدمش ظاهرا باهم خوب بودن و مشکلی نداشتن .خدا رو شکر از تنهایی در اومده

چ زن چ مرد.تا تو شرایطشون نباشیم نباید قضاوتشون کنید.شاید مرده با زنش مشکل داشته یا زنش زن خوبی نبوده.درضمن اون خانومه هم نباید تنها بمونه تا اخر عمر.حق زندگی و ازدواج و...داره.

2738
چی بگم ...منم با زن دوم گرفتن مخالفم با زن دوم شدن مخالفم  اما شرایطشون رو نمیدونیم ک ... همی ...

منم مخالفم همیشه ام گفتم شوهرم این کارو کنه طلاقمو میگیرم

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️