2726

سلام خانما.میخواستم بپرسم چند روز بعد از استفاده قرص اورژانسی پری میاد؟؟؟؟

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من هفته پیش دوتا اووسیز۷۵ خوردم.باید قبل از ۲۱ شهریور پریود میشدم که هنوز نشدم. یکی از عوارض این قر ...

وای خدا من صب رابطه ی محافظت نشده داشتم.ولی هنوز توی عقدم و پنجم مرداد سقط کردم.بعد محرم و صفر عروسیمه ولی نمیخوام باردار بشم تا یک سال دیگه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
گاهی درست فرداش میشی.گاهی سر موعد خودت.من کلا ۵بار خوردم تو این ده سال.دوبار فرداش پریود شدم سه بار ...

من زود باردار میشم.با این همه عوارض دوست ندارم بخورم ولی چاره ای ندارم.هنوز عقدم و یک سقط هم داشتم پنجم مرداد

هر وقت قطع کنی حدودا ۳ روز بعدش  ولی خیلی بده من هربار بخورم به غلط کردم میوفتم

چرا؟؟؟؟

وای خدا من صب رابطه ی محافظت نشده داشتم.ولی هنوز توی عقدم و پنجم مرداد سقط کردم.بعد محرم و صفر عروسی ...

بچه که اسباب بازی شما نیست. که هی محافظت نشده رابطه داشته باشین و بعد برین سقط کنین!

حداقل از یک روش جلوگیری مناسب استفاده کنین لطفا!

بچه که اسباب بازی شما نیست. که هی محافظت نشده رابطه داشته باشین و بعد برین سقط کنین! حداقل از یک رو ...

باورت میشه دفعه ی قبل با کاندوم قرص هم خوردم ولی شد؟اون بچه رو بخاطر کیستم نتونستم نگه دارم.کیست داشتم و خیلی بزرگ بود دکتر گفت بچه سالم سالمه ولی این کیست از بین نمیره و مجبور میشی بعد کورتاژ کنی یا اگه سن حاملگیت بالا بره باید بری عمل کنی بچه رو بردارن

گاهی درست فرداش میشی.گاهی سر موعد خودت.من کلا ۵بار خوردم تو این ده سال.دوبار فرداش پریود شدم سه بار ...

سلام.شب بخیر.من دیروز بعد که فهمیدم کار از کار گذشته دوتا خوردم 12ساعت بعدم 2تا دیگه خوردم.ممنون میشم بگید طریقه مصرفشو.باتشکر

سلام.شب بخیر.من دیروز بعد که فهمیدم کار از کار گذشته دوتا خوردم 12ساعت بعدم 2تا دیگه خوردم.ممنون میش ...

عزیزم تو بسته ی قرص اورژانسی دوتا قرص هست فقط.باید تا ۷۲ ساعت بعد نزدیکی اون دوتا رو باهم بخوری.

2706