2726
عنوان

چی میشه که تو یه فامیلی همه از یه بچه ای بدشون میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 25 پست

یه دلیلش میتونه خاص بودن بچه یا پدرمادرش و حسادت بقیه باشه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر میکنی منم خواهر شوهرم این جوریه  بچش رو تو اتاق هم دعوا میکنم نمیذارم بچم باهاش بازی کنه

خب آخه فاميل شوهرم پسر دوست هستن

از گل كمتر به بچه نميگن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2728

الان دخترعمه من که مهر میره کلاس چهارم، به حدی لوسه که کسی از بچه های فامیل باهاش بازی نمیکنه. چون هم خیلی غر میزنه، هم خیلی باباش روش بیش از حد حساسه. ینی خدا نکنه یکی به دخترش بگه بالای چشمت ابرو دیگه واویلا. ولی عمم خودش تا این اندازه سختگیر نیس. مثلا ی بار دخترش، تو حین بازی سرش خورده بود تو دیوار، باباش اصرار داشت که حتما ببریمش دکتر، عکس بگیره از سرش😑

همه هرچی میگفتن بابا، بخدا هیچیش نیس، سالمه، بازم قبول نمی‌کرد 

خب آخه فاميل شوهرم پسر دوست هستن از گل كمتر به بچه نميگن

حتما پسر دیگه ندارن

چند تا بشن و مقایسه بشن مامانی بودن بچه شما رو میشه

مخصوصا بالا 10 سال که خیلی دیگه معلوم و چندش میشه

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد
حتما پسر دیگه ندارن چند تا بشن و مقایسه بشن مامانی بودن بچه شما رو میشه مخصوصا بالا 10 سال که خیلی ...

اصلا لوس نيستش

چرا، چندتا پسر داريم

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
اصلا لوس نيستش چرا، چندتا پسر داريم

من با این پسر فامیل خودمون مقایسه میکنم 

بچه 10 ساله پسر و دختر کوچیک تر از خودش رو انگولک جنسی میکنه

مادرش میگه بچه اس نمی فهمه 

هیچی هم بهش نمیگه

بخدا هر وقت مهمونی هستیم مادرا شیفتی کشیک میدیم بچه ها رو

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد

خب دلیلشو خودت گفتی .دوستی  با خواهر زادت براشون تاوان داره ترجیح میدن خودشونو تو دردسر نندازن 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
من با این پسر فامیل خودمون مقایسه میکنم  بچه 10 ساله پسر و دختر کوچیک تر از خودش رو انگولک جنس ...

ببخشيد، خيلي آدم بي شعوريه

من اجازه نميدم بچم به ديگران آسيب بزنه

والا نصف بدبختی ما ازین پدر مادرایی هست که لیلی به لالای بچشون میزارن😑یه مشت بچه بی تربیت لوس نفهم ...

البته همش این نیست برعکسشم هست

اگر مثلا افراد فامیل بی تریبت باشن

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹