1428
1411

بچه خواهرمو هیچکس دوس نداره 😕خواهرم خیلی غصه میخوره حتی کسی با بچش بازی نمیکنه پسرعمو دخترعموهاش همسنن اینو تو بازی راه نمیدن 

البته کلا خواهرمم از وقتی بچش ب دنیا اومد تا الان که بچش هفت سالشه اگه ب بچش بگی بالا چشمت ابرو هس خودشو طرفو پاره میکنه حتی اگه بچش بی تربیتی کنه بچه من یک سالشه چطوری رفتار کنم که بقیه دوسش داشته باشن ؟اصن دوس ندارم بچه منم اینجوری بشه کسی دوسش نداشته باشه 

چرا عزیزم دلیلش رو نمیدونی؟

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

بنظرم اصلا مهم نیس بچه ادمو کسی دوس داشته باشه یا نه 

همین که ی پدر مادر مثل شیر بالا سرش باشن و خدا دوسش داشته باشه کافیه 

زندگی کردن شاید  سخته اما چه بخوایم چه نخوایم جریان داره و فرداها پشت سر هم میان.پس بهتره برای فرداها برنامه های خوبی داشته باشیم و از امروزمون بهترین خاطره رو بسازیم 😻رویاها بخشی از واقعیت وجوده ماست ،هیچ رویایی نیست به واقعیت تبدیل نشه ؛این ماییم که باید انتخاب کنیم _تلاش کنیم.          رویاها و آرزو های قشنگ و زیادی دارم_آینده ی رنگارنگی در انتظار منه_پر از نورو رنگ _پر از شادی .من مطمعنم آینده از آن کساییه  که ایمان دارن به رویاهاشون میرسن ❤خیلی امیدوارم..........❤😻😄

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1401

معمولا اگه مادر سختگیر باشه بقیه خیلی مشتاق محبت به بچه نیستن چون حوصله اداهای مادرشو ندارن!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  

خب اشکال از خود خواهرت بوده اول اینکه بچه اش رو درطت تربیت نکرده دوم اینکه به خاطر بچه اش با همه دعوا کرده 

تو سعی کن بچه ات رو لوس و بی تربیت بار نیاری 

جبهه گیری الکی هم نکن

1432

زندایی منم هست بچه فوق العاده لوس و بیتربیتی داره اگه به بچه یه تو بگی برمیگرده یچی میگه پسرداییم مامانشو میبینه فوق العاده لوس میشه اما مامانش نیست خیلی با ادبه زنداییم فکر میکنه روانشناسه و با روانشناساییاش بچه ش انقد لوس شده حتی من داشتم به پسر خاله سه سالم میگفتم انقد سر صدا نکن هم میپره وسط فضولی که با بچه درست صحبت کن ازت بدش میاد اخه یکی نیست بگه تو سر پیازی یا ته پیاز؟

لوس بودن زیاد بچه 

بی ادبیه بچه 

حساس بودن زیاد مادر . 

من دختر خاله ام و دختر داییم با هم به دنیا اومدن الان سه سالشونه دختر خالم رو انقدر باهاش بازی میکنیم و بیرون میبریم شیرین زبونیش ولی دختر داییم با اینکه خوشگله و نمکیه ولی چون مادرش بیش از اندازه حساسه سمتش نمیریم که زنداییم ناراحت شه . مثلا یه بار مامانم به دختر خالم اب داد اونم اومد گفت عمه اب اومد به اونم بده زنداییم اپمد گفت وای نه به این فقط اب معدنی بدین اینجوری میشه که سمت اون نمیریم بچه ها هم مثل ما وقتی حساسیتا رو میبینن نمیرن باهاش بازی

زندایی منم هست بچه فوق العاده لوس و بیتربیتی داره اگه به بچه یه تو بگی برمیگرده یچی میگه پسرداییم ما ...

والا نصف بدبختی ما ازین پدر مادرایی هست که لیلی به لالای بچشون میزارن😑یه مشت بچه بی تربیت لوس نفهم تحویل جامعه میدن😑😂😂

1396

الان دخترعمه من که مهر میره کلاس چهارم، به حدی لوسه که کسی از بچه های فامیل باهاش بازی نمیکنه. چون هم خیلی غر میزنه، هم خیلی باباش روش بیش از حد حساسه. ینی خدا نکنه یکی به دخترش بگه بالای چشمت ابرو دیگه واویلا. ولی عمم خودش تا این اندازه سختگیر نیس. مثلا ی بار دخترش، تو حین بازی سرش خورده بود تو دیوار، باباش اصرار داشت که حتما ببریمش دکتر، عکس بگیره از سرش😑

همه هرچی میگفتن بابا، بخدا هیچیش نیس، سالمه، بازم قبول نمی‌کرد 

1331