2737
2739
عنوان

نگرانم باردارابیاید😥😥😥

154 بازدید | 18 پست

خانومامن اوایل بارداریم تقریبادوسه ماهگی وقتی سردردمیگرفتم یابدنم دردمیگرفت استامینوفن کدین خوردم چندباری,,,,یه بارم ژلوفن,,,نمیدونستم برانی نی ضررداره,,,ازاونوقت تاحالاالان یه تاپیک دیدم دراین مورد,,,نگرانم نکنه بچم طوریش بشه,,,الان ۲۶هفتمه

مامان دوتافرشته کوچولوی ناز💙💝

خو اگه طوری بود تو انتی و انومالی معلوم بوددیگه.‌‌

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خو اگه طوری بود تو انتی و انومالی معلوم بوددیگه.‌‌

انتی وآنومالی خداروشکرخوب بود,,,من میترسم شکاف لب وبینی داشته باشه,اینام مشخص میشه آنومالی؟

نگران نباش عزیزم مشکلی بود توغربالگری مشخص میشد 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
انتی وآنومالی خداروشکرخوب بود,,,من میترسم شکاف لب وبینی داشته باشه,اینام مشخص میشه آنومالی؟

اره همه مشخصه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
سلام غربالگري مرحله دومتو انجام دادي؟آزمايشاچطور؟

سلام عزیزم غربالگری سونووآزمایش خونوانجام دادم غربالگری دوم فقط سونوچون دکترگف نیازی به آزمایش خون نیس

در  صمن استامینو فنه مشکلی نداشته.چون تنها خطرش اینه که خون رقیق میشه و احتمال سقط:هست .شما که مشکل پیش نیومده.در مورد ژلوفن دقیق نمیدونم.ولی یکبار خوردی بعدشم سونوهات اگی بوده .پس نگرانی نداره.من چشمم عفونت کرد .نزدیک ۲۰ روز یا بیشتر چرک خشک فوق قوی میخوردم هر ۸ ساعت😐😐😐😐خدا خودش حافظه بچهامونه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2706