2726

هر وقت مهمونی جایی رفتیم بعدش برگشتیم یه اتفاقی افتاده برامون همیشه تو خوب بودن شوهر شوهر منو مثال میزنن مثلا میگن شبیه فلانیه اما خب من از اینکه دیگران خوبیاشو میدونن میترسم حس بدی بهم میده حسادتشونو حس میکنم قشنگ جدیدا هم خودم و شوهرم خییییلی مریض میشیم یعنی تقریبا هر روز یه جامون درد میکنه میترسم این چشم زخم اخر کار دستمون بده از آینده میترسم از اتفاق ناگوار ناگهانی که خوشبختیمو بهم بزنه میترسم اصلا نمیدونم چه مرگمه😥😶😶

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خب حقم دارین ولی سعی کنین هیچی از خودتون ب دیگران نگین

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

دقیقا منم همینطور هرچی بخریم هزکار کنیم همش تعریفه شوهرمو میکنن میگن خیلی خوبه همش حسادت میکنن همه زومن رو زندگیم با اینکه همیشه خوشیهامونو پنهان میکنیم اما بازم چشمشون ب زندگیمونه

2706