2733
2734
عنوان

کیا مث منن؟؟؟

77 بازدید | 10 پست

من یه مشکل خیلی بزرگی ک دارم اینه هنوز یه اتفاقی نیوفتاده بابتش میترسم و استرس دارم شاید روز ها هم طول بکشه

با خودم درگیرم

نمیدونم برا درمانش باید چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینم

تازه ی درد دیگه هم دارم اینه ک ب همه شکاکم و فک میکنم همه دروغگو هسن.همش حواسم جمعه تو خیابون کسی چیزی ازم ندزده 😣

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2731

من ولی سعی میکنم در لحظه زندگی کنم

تازه من از ۱۰ سال دیگه میترسم و استرس دارم

بعضی اوقات از ترس ۱۰ دیگه فشار روزه گریه میکنم

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
منم همینم تازه ی درد دیگه هم دارم اینه ک ب همه شکاکم و فک میکنم همه دروغگو هسن.همش حواسم جمعه تو خی ...

منم اینا رو دارم

همه وجودمون استرسه

بخدا اینقد استرس دارم که مو تو سرم نمونده همش ریخته

من ولی سعی میکنم در لحظه زندگی کنم تازه من از ۱۰ سال دیگه میترسم و استرس دارم بعضی اوقات از ترس ۱۰ ...

چجوری میخای کنار بذاریش

این اراده چجوریه ک میذاره در لحظه زندگی کنی؟

منم اینا رو دارم همه وجودمون استرسه بخدا اینقد استرس دارم که مو تو سرم نمونده همش ریخته

خیلی بده

من ک کلا دیدم نسبت ب همه بده.کاش مث بقیه ریلکس بودم

بیاین مهمه                                                                        اون لحظه ک داری جارو نپتون میکشی،یهو وارونه میشه و همه محتویاتش میریزه رو فرش 😢 اون لحظه هزاران بار تقدیم تو باد 😁
2738
چجوری میخای کنار بذاریش این اراده چجوریه ک میذاره در لحظه زندگی کنی؟

نمیدونم همش به خودم میگم حالا تا اون موقع معلوم نیس زنده باشم یا نه 

اون موقع اروم تر میشم 

فرداش دوباره روز از نو روزی از نو   

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
خیلی بده من ک کلا دیدم نسبت ب همه بده.کاش مث بقیه ریلکس بودم

من حس میکنم به خاطر اینه ادم ناتو و منفی زیاد تو زندگیمون بوده

دیگه به مثبتا و مهربونا اعتماد نداریم

من حس میکنم به خاطر اینه ادم ناتو و منفی زیاد تو زندگیمون بوده دیگه به مثبتا و مهربونا اعتماد نداری ...

اره دیگه

از بس اطرافمون پر از آدم بد بوده یا شنیدیم،نمیتونیم زود اعتماد کنیم