2733
2734

سلام شب بخیر

بچه ها امشب مادرشوهرم اینارو دعوت کردم شام بار دومیه که شام اومدن چهار ماهه عروسی کردم 

مادرشوهرم وسواسیه و خیلی تمیزه وقتی میاد خونمون به همه چی با دقت نگا میکنه و نظر میده هر دفعه میاد وسایل برقی و ظرف و ظروفمو بررسی میکنه که چربی و لکه نداشته باشن واسم کلی سخنرانی میکنه که فلان جیزو اینطوری تمیز کن اونطوری تمیز کن من واقعا کلافه میشم و بهم برمیخورررره چیکار کنم از دستش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بی تفاوت باش.

بگو باشه (الکی

خواستی انجام بده خواستی انجام نده

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اهمیت نده و از تجربه ش استفاده کن همین ب خدا سخت نیست، چون مادرشوهر سخت میگیری 

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
2738

هیچی.من خودم خیییلی حساسم اما بنده خدا احساس صمیمیت کرده خواسته یچیز یادت بده.بگو چشم و اگه دلت خواس عمل کن اگرم دلت نخواس بازم بگو چشم و اونکاری ک خودت دوس داری رو انجام بده

2706