1421
1411

زردی داره

زیر دستگاهه

هر ۶ ساعت از مچ دستش خون میگیرن و دادش هوا میره

گریه میکنه و تبش بالاست

خودم دیگه بخیه هام از رعایت نکردن بهداشت عفونی شدن فکر کنم .میسوزن و درد دارن چون خونه نیستم که سرم شستشو استفاده کنم و با شامپو بچه بشورم و با شسوار خشک کنم و..تازه دارم از دستشویی کثیف بیمارستان استفاده میکنم.

قرصامو که کلا یادم میره بخورم و اصلا سر دقت نمیخورم.

همش سر پا هستم 

خیلی روزای سختی داریم

دستگاه زردی و مهتابی نمیتونم کرایه کنم ببرم خونه چونکه خونه خودمون نیستیم 😢 خونه یکی از اقوام زندگی میکنیم بدیل اینکه خونمون داره ساخته میشه😢😢😢

شوهرم چون که ترسیده از مریضی بچه و از استرس خودشم تب و لرز و..گرفته و نمیتونه حتی یه توجه یا یه همراهی بکنه ..دلم داره میترکه..

کاش ده بار دیگه زایمان کنم

کاش ده بار دیگه باردار بشم و ۹ ماه مراقب و ..بکنم

اما این روزا اینجوری نمیگذشت...

واسمون دعا کنید

دعا کنید لااقل فردا مرخص بشیم😢

زردیش روی ۱۵ بود بستری شد

الان بعد از یه آزمایش شده ۱۳

فردا خدا کنه کمتر بشه و تا عصر مرخص بشیم.لااقل یه شب دیگه اینجا نمونیم😢😢😢😢😢

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

ایشالا به حق امام حسین و این روزا خوب خوب میشه عزیزم

شیشه ماشینو داد پایین!گفت ببین هوا رو!ببین چه بارونی میاد اینا بخاطر حضور توئه ها!دلبر میبینی قطره ها رو... مثل خنده های تو که گوشه لبت جا خوش میکنن نشستن رو شیشه بخار گرفته!خوب نگاه کن حس میکنی چقد حالم خوبه؟دستشو گرفتم...خندید!گفت هنوزم بارون که میاد ساکت میشی زبونت بند میاد!با تمام وجود هوای بارونیو تو ریه هام دادمو گفتم من از این همه خوشبختی که کنار تو دارم زبونم بند اومده وگرنه این قطره ها و صدای بارون بهونس!صورتشو سمتم اوردو گفت میشه هر وقت بارون اومد همین حرفو بزنی بهم؟دستشو محکم تر گرفتم و سکوت کردم...                                                                                                                                                                         دنیای مجازی حق الناس های زیاااادی به گردن آدم های این دوره میندازه ، کمی تو اظهار نظر ها صبور باشیم ، حالا چیزی ام نگیم طوری نمیشه...                                                        

همشهریت بودم میومدم پیشت😕😕

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1432
1394
همشهریت بودم میومدم پیشت😕😕

آیی دارم میمیرم.

کاش یه همراه یا یه فامیل دلسوز داشتم😢😢😢😢

کاش یکی بود یه ساعت فقط یه ساعت میگفت من حواسم به همه چیزتون هست و برو استراحت کن.یا حداقل دلگرمی بده😢😣

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

نگران نباش انشالله فردا مرخص میشید

زردی پسر من 17بود دکتر یه قرص داد به اسم فنوباربیتال هر شب 1/4میدادم خوب شد

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرام نفسام   خدایا خودت مواظبشون باش  عضویتمو بیخیال کاربری قدیمی ام قبلی ترکید  
1396

نگران نباش عزیزم همه این سختیا به زودی تموم میشه انشالله زوده زود حال دختر گلت خوب میشه،براش دعا میکنم اگه لایق باشم

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!
آیی دارم میمیرم. کاش یه همراه یا یه فامیل دلسوز داشتم😢😢😢😢 کاش یکی بود یه ساعت فقط یه ساعت میگ ...

عزیزم😔

توکل کن به خدا...انسالله فردا تو خونه ت سرتو رو بالشت میذاری..اینقد بی تابی نکن.صبور باش گلم

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
میگذره عزیزم میدونم روزای سختیه ولی از همینا هم لذت ببر منم همینطور بودم دخترم الان تو پونزده ماهه. ...

رابطه عاطفی با همسر درست میشه بعد از بدتیا اومدن بچه؟ این ترس توی دل شوهر ها میریزه و مثل قبل میشن؟

لامصب من بدجور خودمو عادت دادم به توجه و حمایت همسرم .مثل مورفین میمیونه واسم.اصلا میمیرم اگه نتونه یا نرسه به من و کل زندگیمون از دل و جون توجه کنه

عرق کاسنی بخور برا زردی بچت خوبه کاش خونه بودی من پسرم رو با عرق کاسنی میشستم برا زردی 

خودت هم دم کرده پونه بخور عفونتت بیشتر نشه خیلی مراقب باش

سلیمانا از این خرمن فقط یک خوشه میخواهم ز گوشه گوشه دنیا فقط شش گوشه میخواهم 
1339