1421
1411

بهش مشکوکم بشدت....اعتماد کامل داشتم بهش، ولی دیگه نه!

پیش من به زنا و دخترای دیگه نگاه میکنه!!!

گوشیشو نگاه میکردم امروز اصلا رعشه بجونش افتاد و گفت چرا نگاه میکنی و تندی کرد باهام

رابطه هم که نداره! سال تا سال دستش به دستم نمیخوره!

منم پیشنهاد بدم یا نزدیکش شم یا تحریکش کنم بهانه میاره!!!

پولاشو نمیدونم چی‌کار میکنه! اونروز برای اولین بار در طول هشت سال زندگیمون گوشیشو نگاه کردم، دیدم بارها و میلیون میلیون پول کارت به کارت کرده! گفتم کین اینا؟؟؟ یه توجیهی کرد و تمام

بچه نمیخواد دیگه، یه دختر داریم، قبلنا عشق پسر بود و هی میگفت بچه دار شیم!! الان نمیخواد دیگه

و خیلی رفتارای دیگه که مشکوکم کرده بهش! 

شماهم گوشیه شوهرتونو نگاه کنین ناراحت میشه؟؟؟

راستش شوهر ك ندارم ولي فردا روزي ك شوهر داشتم گوشيمو نگاه كنه ناراحت ميشم😐😐😐شخصيه ب خدا!

من همونيم ك اگه از كسي خوشم بياد تو چشام كه دقت كنه ميفهمه اينو   اگرم از كسي بدم بياد مثل انگري بردز با اخم زل ميزنم بهش  همين قدر رو راست و صادقانه  

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401

نه عزیزم ناراحت نمیشه ولی هر مردی بنڟرم ب شخصیتش بر میخوره گوشیشو چک کنی . من اگ همینجور برم تو گوشیش کاری نداره ولی اگ هی بگم ب کی پ دادی ب کی زنگ زدی بده گوشیتو  بهم میریزه  میگه بم اعتماد نداری

🍁🍁🍁دخــتـــر روزای پاییـــــــــــــز🍁🍁🍁
1432
1391

ما خیلی اوپن ایم..گوشیامون یه سره دست همدیگس البته نه واسه چک کردن

بابام توی احوالپرسی هاش از طرف میپرسه چخبر خوبی خوشحالی؟! من عاشق اون خوشحالی گفتن اخرشم یه جوری میگه که حس میکنی خوشحال یا غمگین بودنت خیلی براش مهمه...

عجب مشکوکه والا 

نه گوشی شوهرم شب و روز کنار منه لازم باشه برمیدارم ناراحتم نمیشه اصلا... اونم گوشی منو لازم داشته باشه برداره من ناراحت نمیشم 

فقط کسی ناراحت میشه که یه پنهون کاری داشته باشه باور کن وگرنه ناراحتی نداره 😐مراقب زندگیت باش یه چیزایی داره میگذره پشت سرت خبر نداری

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
1339