2410
2553
عنوان

کیا طلاق گرفتن بیان

1093 بازدید | 17 پست

من 4ماه عقد بودم الان 8ماهه ک قهریم

میخایم جدابشیم خاسته شوهرم چون خانوادش بامن دعوا کردن الانم گیر دادن ک باید طلاقش بدی

خیلی سعی کردم جدانشیم فایده نداشت الان مهریه اجرا گذاشتم اما هر لحظه منتظرم شوهرم زنگم بزنه بگ اشتی کنیم خیلی دعا میکنم

15مهر تولدمه اولین تولد متاهلی انقدر دلم میخاد باهام اشتی کنه

اما میدونم ک اشتی درکار نیست اون حتی یه پروفایل غمگین نميذارم همشم میره تور و گردش

خیلی غمگینم گاهی وقتامیگم مهریمم ول کنم حالا ک منو نمیخاد مظلوم از زندگیش برم بیرون تا خدا تقاصمو ازش بگیره

بعد یاد توهیناشون میفتم میخام نابودش کنم

عکسامونو نگاه میکنم اندازه تمام عمرم اشک میریزم

اگ میشه باهام حرف بزنید تجربه دارید بگید بهم

من خاهر ندارم♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم این حرفم برا دلگرمیت والا لایقتتو نداره

تو هم پروفایل غمگین نزارشاد باش

اگ باکره ای هنوز ازش نگیر مهریه بزار زودتر گمشه بره

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

مهریتو که حتما بگیر بذار خودش درخواست طلاق بده 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

به نظر من زندگی با همچین آدمی اشتباه محضه.....مهریتو بذار اجرا خودتو خلاص کن....اگه قراره اینطوری زندگی رو ادامه بدی عاقبت خوشی نخواهدداشت

درگیر عشقی ام که عمرم کفاف نداد عکس شو میدم به پسرم
2714

ببین مسئولیت زندگیت فقط پای خودته من به این حرف رسیدم هیشکی نمیاد منو خوشبهت کنه اگه دوسش داری برگرد من فک میکنم میخوان گربه رو در حجله بکشن البته نگفتی دعوا سرچی بوده مطمئن باش دل مردا بانده فرودگاه یکی میشینه دوتا میپره ولی اگه فک میکنی طلاق بگیری دق میکنی برگرد سر زندگیت منتظر باش یه روزی یه جایی تاوان این  ظلم خانوادشونو ازشون بگیری باور کن  زندگی همش جنگه یه حا واستی سرمیبرنت

I am nurse

بعد حق مردم که ناراحت باشی .اما خدا دوست داشت که قبل از اینکه دیر بشه این اتفاق افتاد . مهریتو بگیر و اصلا به فکر برگشت نباش .ادمای این مدلی از زندگی سیرت میکنم .بی خیال وقت زیاد داری.آدمایی که با سلام و صلوات میان صراقت هر شرطیم که بزاری قبول میکنن بعدا تو زندگی کلی زبون در میارن و طلبکار میشن دیگه وای به حال این آدمای وقیح

2706