2737
2734

ناخن بزرگه ی پام همیشه بغلاش داخل گوشت رشد میکرد و زخم میشد دوبار عملش کردم و قیافه ش افتضاح شده بود خیلی وقت بود ک ناخن مصنوعی میزاشتم

خسته شدم و بالاخره ناخن کاشتم ببینین قشنگ شده یا نه 😁

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم ی بار جراحی کردم هردو طرفشو الان ناخن شصته پام باریکه دوسشم دارم😒😂

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
ااا منم ژليشش كردم😍ببينم مال شمارو

عزیزم با ژلیش میشه وضو.رفت؟

شاید منم انجام بدم

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
ااا منم ژليشش كردم😍ببينم مال شمارو

دعوتمو قبول میکنی به خاطر امضات

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2738

عکس قبلشو میزارم ولی چون خیلی افتضاحه زود پاک میکنم عکس بعدشو میزارم

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️
عزیزم با ژلیش میشه وضو.رفت؟ شاید منم انجام بدم

نه عزيزم مانع برخورد ابه با ناخن و وضو و غسلش باطله متاسفانه

بچه ها سوالات زيبايي_پوستي_ مويي_آرايشي و اسكين كرتونو پاسخ گو ميباشم❤️

من یبار اینجا گفتم کاشت کردم همه ریختن سرم ک نماز و روزت و غسلت درس نیس انگار اینایی ک ما بیرون میبینیم همه کاشت کردن تو نی نی سایت نیستن🤣🤣🤣

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
نه عزيزم مانع برخورد ابه با ناخن و وضو و غسلش باطله متاسفانه

ممنون عزیزم 

چ حیف

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2706