2726
عنوان

حالم خیلی بده عمرم داره میره الکی😭😭😭😭💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2254 بازدید | 238 پست
سر يه معامله داداش دوستش تركيه هس ميخواست دلار بفروشه به اين گفت برام مشترى پيدا كن اينم ينفر كه آدم ...

ای وای خب چرا دوست نامردش نمیده؟؟؟چقدر هست؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
سر يه معامله داداش دوستش تركيه هس ميخواست دلار بفروشه به اين گفت برام مشترى پيدا كن اينم ينفر كه آدم ...

ای خدا لعنتش کنه چقد پدرسوخته بوده،،درست میشه فدات نگران نباش

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خورد يه آبم روش طرف تركيه اس داره عشقو حالشو ميكنه  ٢٠٠ ميليون

چه دوست نامردی خدااا

ای بابا پول کمی هم نیست داره آنقدر دوست پسرت؟

خورد يه آبم روش طرف تركيه اس داره عشقو حالشو ميكنه  ٢٠٠ ميليون

میفهمم بخدا ایمانم انقدقوی بود سراینکه آدمهای حروم زاده همیشه خوشبحالشونه مشکلی ندارن بخدا ایمانم مث سابق نمونده میگم خدا چطور ریشه شونه نمیکنه ولی من ک گناهی نکردم زندگیم الکی نابودشدوعمرم تباه،وسلامتیم داغون

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
۲۱

برو سرکار 

اگه به دانشگاه علاقه داری برو 

یا اگه به هنر و حرفه خاصی علاقه داری دنبالش کن 

با داشته هات خوش باش

از همین نقطه ای ک توش هستی شروع کن و برای خودت شادی و دلخوشی ایجاد کن 

چیزی رو به بعد موکول نکن و در لحظه زندگی کن 

میفهمم بخدا ایمانم انقدقوی بود سراینکه آدمهای حروم زاده همیشه خوشبحالشونه مشکلی ندارن بخدا ایمانم مث ...

الهى عزيزم ايشالا حالت خيلى زود خوب خوب بشه 

واقعا آدم تو كار اين دنيا ميمونه مگه خدا عادل نيست مگه خدا از همه چى خبر نداره پس چرا كارى نميكنه پس چرا حقو به حقدار نميرسونه يعنى اگه اين قضيه حل نشه ايمان من صفر ميشه ديگه هيچيو قبول ندارم 

بخدا من مشکل خودم نبودم تنها مشکل من ترسو بودنم بود خانواده م میتونستم کمکم کنن ولی نکردن ودرکم نکرد ...

خب مشکل کار همینه که باید رو خودمون کار کنیم جرأت کافی نداریم دنبال اینیم که یه نفر پیدا شه نجاتمون بده از وضعیت!

واقعاا پول كمى نيست اونم يه جوون همچين پول مفتى رو بده كه با كلى زحمت بدست آورده آخه اين عدالته

ای داد بیداد نه واقعا زندگی عدالت نیست

الهى عزيزم واقعا دوست خوب كم پيدا ميشه  كجاى تهرانى؟؟

سلام عزیزم 

من فعلا آزادی ام اما داریم اساس کشی میکنیم بریم شهرک دانشگاه تهران

شما کجایی عزیزم

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم