2703
2553
عنوان

حالم خیلی بده عمرم داره میره الکی😭😭😭😭💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2249 بازدید | 238 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چیو خراب نکنم عزیزم؟

جوونیت رو گلم

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
دوسش که دارم عاشقشم راستشو بخوای با پدرم حرف نمیزنم خیلی وقته اون حرف میزنه ولی من جوابشو هم حتی نم ...

صبا جون بهترین چیز تو زندگی اینه آدم ب عشقش برسه ولی عشق داریم تا عشق ی عشق هست ک جاودانه ی عشق هست ک زود آتیشش خاموش میشه اگه اون عشق جاودانه وواقعی باشه بخدا میتونی باهمه شرایطش کناربیای ....فکراتو بکن عزیزم

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
2714
فقط دماغ؟ پوستش تیره ست خیلی هم تیره برعکس من وحشتناک سفید مدل دندوناشم بده کلا درستم نمیشه اصلا ...

عزيزم علم پيشرفت كرده مگه ميشه دندوناش درست نشه اگه تهرانى بگو بهت يه دكتر خوب معرفى كنم

عزيزم علم پيشرفت كرده مگه ميشه دندوناش درست نشه اگه تهرانى بگو بهت يه دكتر خوب معرفى كنم

نمیشه گلم

تحقیق کردم

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
شغل دوست پسرت چیه؟

تزیینات ساختمون و تعمیرات و خرید موبایل عزیزم ی سایت صرافی هم داره شاید ماهی ۵۰۰هزار تومن سود کنه شایدم اصلا نه

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
2706