2726
عنوان

حالم خیلی بده عمرم داره میره الکی😭😭😭😭💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2254 بازدید | 238 پست
دوسش نداری بهم بزن کاری نداره ک

دوسش دارم

ذاتش خوبه اما چهرش صفر

اصلاااااا ب من نمیاد

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیونهه،خخخخ،،بابا دوست پسر ک میشه بهم زد،،تو چی عشقت خوشتیپه؟خوشگله؟

اره میشه نمی‌دونم عکس میزارم تو بگو خوشتیپ اره هست

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
2728

وای خدا معلومه خیلی دوست داره😭متوسطه،، ولی توخوشگلی ماشاالله ،،خب مهم عشقه گلم،،حالا چرا باهم ازدواج نمیکنین کی مخالفه خانواده شما؟واینکه پسره شغلش چیه

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
چرا تنفر؟

یه تجربه ی تلخ دارم از دوستی 

اگه خواستی بیا شخصی بهت تعریف کنم

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
وای خدا معلومه خیلی دوست داره😭متوسطه،، ولی توخوشگلی ماشاالله ،،خب مهم عشقه گلم،،حالا چرا باهم ازدوا ...

اره خیلی دوسم داره،مرسی عزیزم چشات خوشگله،اره خیلی مهمه،شرایط نیست ،پول پول،باباممم میگه نه ،تزیینات ساختمون و تعمیرات و خرید گوشی

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
خدا رو شکر ٬بعضی از مردا اصلا قیافه و ظاهر هم ندارن دختر بازن این خیلی سخته

نه فدات من افسردگی گرفتم در حد مرگ بخدا هیچوقت ولم نکرده وهمیشه پشتم بوده عمل مری کردم همیشه پشتم بوده و عاشقانه دوسم داره میگه حتی تودوسم نداشته باشی ولی من عاااشقتم وهمه کار برای خوشبختیت میکنم دعام کن فدات😢

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
2706