2703
2553
عنوان

حالم خیلی بده عمرم داره میره الکی😭😭😭😭💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2249 بازدید | 238 پست
سه،شوهرم فرشته س فقط بال نداره مشکل خودمم فدات ولی خب زیادب خودش نمیرسه ومن قیافه وتیپ حقیقت برام مه ...

الهی اخی خداروشکر خب عزیزم کاری نداره براش خودت لباسهای قشنگ بخر ببرش دماغشو عمل کنه خدایی اینارو میشه درست کرد کاری نداره بفرستش باشگاه

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سه،شوهرم فرشته س فقط بال نداره مشکل خودمم فدات ولی خب زیادب خودش نمیرسه ومن قیافه وتیپ حقیقت برام مه ...

منم الان با یکی هستم ک قیافش اصلا خوب نیست

یعنی هر کی مارو باهم میبینه بهم میخنده چون همه میگن من خیلی خوشگلم

اما پسر خوبیه

جوریه ک حتی روم نمیشه عکسشو ب کسی نشون بدم

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
الهی اخی خداروشکر خب عزیزم کاری نداره براش خودت لباسهای قشنگ بخر ببرش دماغشو عمل کنه خدایی اینارو می ...

همه ی اینا پول میخاد ک ما نداریم،ن دماغش خوبه ولی شکم داره وکچله

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
نه بابا عاشق کجا بود؟آی ام سینگل آی ام تنها آی ام 😔😔😔😔

دوست شو ولی توروخدا عاشق نشو هیچ وقت دل نبند😔😔😔😔

2714
منم الان با یکی هستم ک قیافش اصلا خوب نیست یعنی هر کی مارو باهم میبینه بهم میخنده چون همه میگن من خ ...

خب دماغشو عمل کنه عزیزم خیلی تاثیر داره

منم الان با یکی هستم ک قیافش اصلا خوب نیست یعنی هر کی مارو باهم میبینه بهم میخنده چون همه میگن من خ ...

منم ب ندرت عکسشو میزارم پروف والا اوایل خوشگل بود موداشت ولی روز ب روز بدتر میشه داره،،اما به جرات میگم مهربون ترین صبورترین آدمه بخدا،،شوهرته؟؟؟

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
دوست شو ولی توروخدا عاشق نشو هیچ وقت دل نبند😔😔😔😔

وای نه دوستی اسمشو نیاااار😔😔😔

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
همه ی اینا پول میخاد ک ما نداریم،ن دماغش خوبه ولی شکم داره وکچله

اااا مشکل مالی هم داری عزیزم؟؟؟خب پس،بره پیاده روی برای شکم؟موهاشو قشنگ از ته تیغ بزنه و کلا ی دست کنه فک کنم قشنگتر شه

2706