2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده عمرم داره میره الکی😭😭😭😭💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2254 بازدید | 238 پست
شاید سنم اول راه باشه ولی قلبم نیست بخدا نیست💔💔💔💔هیچ کس درکم نمیکنه هیچ کس نمیفهمه چی میکشممم&nb ...

من درکت میکنم بخدا,و لی مهم خانواده ته ک درکت کنه منم خانواده م درکم نمیکردن

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
صبا منم جفت توام بخدا،،منم الان رفتم تو حیاط اشکم ریخت کنارصورتم گفتم مگه چ گناهی کردم ک ی اشتباه او ...

عزیزم نگفتی مشکلت چیه ها؟؟؟؟وااای دیگه دارم میمیرم 😭😭😭

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من درکت میکنم بخدا,و لی مهم خانواده ته ک درکت کنه منم خانواده م درکم نمیکردن

اخه لعنتی خانوادم هم نمیفهمن منو 

تموم کنم باهاش چه حرفا که پشت سرم میمونه 

رویا جون بگو چیکار کنم؟

عزیزم نگفتی مشکلت چیه ها؟؟؟؟وااای دیگه دارم میمیرم 😭😭😭

عزیزم من دیگه ب پوچی رسیدم مشکل من ی چیزه ساده بود ک بزرگ شد،وکلا داغون شدم نمیتونم زیاد یلز کنم فداا

2728
عزیزم من دیگه ب پوچی رسیدم مشکل من ی چیزه ساده بود ک بزرگ شد،وکلا داغون شدم نمیتونم زیاد یلز کنم فدا ...

ای واااای عزیزم بچه هات کوچیکن؟نمیگن مامان چرا آنقدر ناراحتی همش؟

اخه لعنتی خانوادم هم نمیفهمن منو  تموم کنم باهاش چه حرفا که پشت سرم میمونه  رویا جون بگو ...

از مشاوره نترس بخدا من اون زمان از مشاوره میترسیدم ک مثلا حرفامو ب کسی لو بده درحالی ک بخدا فرشته ن وراز نگه دار از اونا کمک بخوا

از مشاوره نترس بخدا من اون زمان از مشاوره میترسیدم ک مثلا حرفامو ب کسی لو بده درحالی ک بخدا فرشته ن ...

چشم حتما میرم پولشو جمع میکنم میرم هزینه هاش چطوریه؟

ای واااای عزیزم بچه هات کوچیکن؟نمیگن مامان چرا آنقدر ناراحتی همش؟

بیشتر عصبیم😢چندبار افسردگی گرفتم فدات،اره بزرگه ک نه سالشه گاهی میگه چرا ناراحتی چرا گریه میکنی چرا الکی عصبی میشی،مامان من هستم😢😭

2738
بیشتر عصبیم😢چندبار افسردگی گرفتم فدات،اره بزرگه ک نه سالشه گاهی میگه چرا ناراحتی چرا گریه میکنی چرا ...

الهییی چقدر هم اون بچه ها اذیت میشن،دخترن؟؟؟؟

چشم حتما میرم پولشو جمع میکنم میرم هزینه هاش چطوریه؟

من دوسال پیش رفتم ساعتی بیست ولی صبا اگه آون زمان ک باید میرفتم ،میرفتم الان بهترین زندگی داشتم😢پول نداری زنگ بزن ۱۴۸۰

منم مثل تو به علاوه اینکه من تنهاهم هستم😔

ساربان آهسته ران کارامِ جانم میرود ،نه چرا آهسته؟باید ساربان می ایستاد ،باید از ما باز خوشبختی سفارش میگرفت ،باید اصلا در همان کافه زمان می ایستاد...
من دوسال پیش رفتم ساعتی بیست ولی صبا اگه آون زمان ک باید میرفتم ،میرفتم الان بهترین زندگی داشتم😢پول ...

ااااا پول که دانشجوام پول توجیبی میدن بهم ولی نمیتونم بگم میخوام برم مشاوره 

خوبه؟؟؟رایگان؟؟؟؟

امروز تو یه مهمونی خانوادگی همه دخترا ازدواج کرده بودن و بچه آورده بودن . منم با مدرک کارشناسی ارشد بی کار و بی عار و عذب اوقلی داشتم با بچه های اونا بازی میکردم . یه دفعه یکیشون در اومد گفت لاقل برو پول در آر 😐😐😐

2706