2726
عنوان

حالم خیلی بده عمرم داره میره الکی😭😭😭😭💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2254 بازدید | 238 پست
ببین عزیزم منم دقیقا مثل شمام حتی الان همچین حسایی دارم من فکر می کنم بخاطر تنهاییه کاش کشی رو دا ...

الهی عزیزم میخوای من دوستت بشممم؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
الهی عزیزم میخوای من دوستت بشممم؟

آره حتما

شما کجا ساکنید من تهرانم 

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی ازدواج کردی مگه؟چه سنی؟با عشقت؟الان جدا شدی؟اشتباه بود؟

من اصلا ازدواج نكردم ، ٣٣ سالمه ، عشق و اين حرفا همش الكيه فريبى بيش نيست، ازدواج هم بايد عقلانى انجام بشه و پيش بره 

2728
من اصلا ازدواج نكردم ، ٣٣ سالمه ، عشق و اين حرفا همش الكيه فريبى بيش نيست، ازدواج هم بايد عقلانى انج ...

ااااا ایشاااا ی ازدواج عالی نصیبت میشه عزیزم

هیییی چرا؟

بعضی چیزها تو سینه میمونه ونمیشه گفت منم زندگیم از مسیرواقعیش خارج شدوب ارزوهام وخواسته هام نرسیدم وبه جای رسیدم ک ب خودم گفتم چی فک کردم چی شدسرموضوع الکی😟الانم زندگی میکنم ک اصلا راضی نیستم متاهلم با دوتا بچه چند بار افسرده شدم ولی جدیدا بهترم چی میشه کرد باید کناراومد

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
بعضی چیزها تو سینه میمونه ونمیشه گفت منم زندگیم از مسیرواقعیش خارج شدوب ارزوهام وخواسته هام نرسیدم و ...

الهی عزیزم

ببین منم حالم بده نمیتونم بخوابم،،اشتباه نکن هنوز اول راهی من دیگه کارم تمومه!😭

شاید سنم اول راه باشه ولی قلبم نیست بخدا نیست💔💔💔💔هیچ کس درکم نمیکنه هیچ کس نمیفهمه چی میکشممم 

خدااا کو کجاست پس؟؟؟چرا منو خلق کرد اصلا؟مگه من بهش کفته بودم؟؟؟؟حالا که آورده منو چرا اینجوری میکنه باهام؟؟؟؟

شاید سنم اول راه باشه ولی قلبم نیست بخدا نیست💔💔💔💔هیچ کس درکم نمیکنه هیچ کس نمیفهمه چی میکشممم&nb ...

صبا منم جفت توام بخدا،،منم الان رفتم تو حیاط اشکم ریخت کنارصورتم گفتم مگه چ گناهی کردم ک ی اشتباه اونم من مقصر نبودم باعث شد ب گند کشیدن تمام عمرم بشه،،منم سنم کمه ولی انگار دلم صدسالشه😭صبا برو مشاوره یا زنگ بزن ۱۴۸۰مشاوره س راهنمایی میکنه

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
2706