2726
عنوان

حالم خیلی بده عمرم داره میره الکی😭😭😭😭💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2254 بازدید | 238 پست
منم حس حروم شدن روزای زندگی مو دارم چون خیلی کارا میخوام بکنم و نمیشه همشم از بی پولیه 

دقیقا مشکل عمده من و عشقمم همینه

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حداقل طرفت میدونه که دوسش داری  من چی بگم طرف اصلا در جریان این علاقه نیست  تو خوابشم نم ...

اره عزیزم میدونه میدونه که جونمم میدم براش ولی تنهایی ی درده ولی عاشق میشی و با یکی پیمان میبندی به ولا ۱۰۰۰درده،تمام مشکلات اون میشه مشکلات تو بخدا نمیدونی چه روزهایی به پاش موندم و اون به پام موند نمیدونی چه ها دارم میکشممم بخدا خیلی تحمل میخواد خیلی صبر میخوادعاشق شدن و عاشق موندن خیلی سخته خیلی خیلی نمی‌دونم چطوری برات توصیف کنممم

استارتر عشق توهمی بیش نیست چقدر زیادن عاشقای سینه چاکی که هر روز اینجا تاپیک مادر شوهری میزنن تاپیک ...

عشق توهمی و ۵سال؟مگه میشه؟عزیزم دعوا همه جا هست میدونم من نمیگم اون فرشتس هیچ کاری نمیکنه نه ولی خب لعنتی دلم اونو میخواد الان چیکار کنم خب

2728
کاش مشکل ما هم عشقی بود... سختی نکشیدین تا بفهمین عشق حتی اگه بهش نرسی و یه طرفه هم باشه مشکل نیست ف ...

این یک پاره ای از مشکلات من بود میخوای برات بگم؟پدر خیانت کاری دارم که میترسم باهاش تو خونه تنها بمونم پدری دارم که خرجی منو نمیده میگه از خونه من برو به من چه پدری دارم که میرم دستشویی میگه آخرین دستشویت باشه پدری دارم که شب و روزش باهام دعواست هر چی دلش میخواد بهم میگه 😔😔😔😔

خب بگرد يه كارى پيدا كن هرجا كه باشه هر مهارتى ك دارى ازش استفاده كن مثل دختر خارجيا چقدر مستقلن ادم ...

اره خیلی خوبه به دانشجو کار نمیدن اخه تا درسم تموم شه ببینم چی میشه

عشق توهمی و ۵سال؟مگه میشه؟عزیزم دعوا همه جا هست میدونم من نمیگم اون فرشتس هیچ کاری نمیکنه نه ولی خب ...

بعد ازدواج عشق اونقدر کمرنگ میشه که دیگه میمیره

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
بعد ازدواج عشق اونقدر کمرنگ میشه که دیگه میمیره

خوندی چی گفتم در مورد پدرم؟این خونه برام جهنمه عزیزم جهنم دلم میخواد هرچه زودتر برم

پس هنوز دانشجويى، خب درستو بخون اين هدفت باشه فعلا 

اره عزیزم این ترم تموم میکنم انشاالله 

هدفم فقط شده ازدواج نمی‌دونم چه مرگمه

اره عزیزم این ترم تموم میکنم انشاالله  هدفم فقط شده ازدواج نمی‌دونم چه مرگمه

همه يه زمانى در زندگى هدفشون اون ميشه منم او اون سن هدفم بود بعد فهميدم اشتباهه، ميگذره 😊

خوندی چی گفتم در مورد پدرم؟این خونه برام جهنمه عزیزم جهنم دلم میخواد هرچه زودتر برم

درک میکنم نه نخوندم 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
همه يه زمانى در زندگى هدفشون اون ميشه منم او اون سن هدفم بود بعد فهميدم اشتباهه، ميگذره 😊

کی ازدواج کردی مگه؟چه سنی؟با عشقت؟الان جدا شدی؟اشتباه بود؟

۲۱

ببین عزیزم منم دقیقا مثل شمام

حتی الان همچین حسایی دارم

من فکر می کنم بخاطر تنهاییه

کاش کشی رو داشتم 

کاش می‌توانستم از همین نی نی سایت دوست پیدا کنم 

بخدا حسرت داشتن دوست رو دارم اما همیشه تنها بودم

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
2706