1472
1411
عنوان

حالم خیلی بده عمرم داره میره الکی😭😭😭😭💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2018 بازدید | 238 پست

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

اگه مطمئنی دوسش داری بگو بابا خودمو میکشما تهدیدشون کن ولی مطمئن شو اول ک مرد ارزوهاته

دوسش که دارم عاشقشم

راستشو بخوای با پدرم حرف نمیزنم خیلی وقته اون حرف میزنه ولی من جوابشو هم حتی نمیدم پول بخوام و لباس مامانم میگه بهش و از حقوق خودش مامانم بهم میده معلمه اخه

مامانمم خیلی دوسش داره و میگه پسر خوبیه فقط میگه میتونی کنار بیای با بی پولی؟اخه میدونی چیه بچه ای هستم که ی چیزی بخوام برام نخرن سریع میخوره تو برجکم ولی خیلی بهتر شدم الان الان خیلی چیزارو حتی نام نمیبرم برام بخرن قانع شدم خیلی

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
1436
ن من خانواده م متعصبن فدات سر همین تعصب کاخ ارزوهام ریخت خوشگلم،،ببخش

یعنی چادری هستی عزیزم؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
1334
1474
دوسش که دارم عاشقشم راستشو بخوای با پدرم حرف نمیزنم خیلی وقته اون حرف میزنه ولی من جوابشو هم حتی نم ...

صبا جون بهترین چیز تو زندگی اینه آدم ب عشقش برسه ولی عشق داریم تا عشق ی عشق هست ک جاودانه ی عشق هست ک زود آتیشش خاموش میشه اگه اون عشق جاودانه وواقعی باشه بخدا میتونی باهمه شرایطش کناربیای ....فکراتو بکن عزیزم

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
فقط دماغ؟ پوستش تیره ست خیلی هم تیره برعکس من وحشتناک سفید مدل دندوناشم بده کلا درستم نمیشه اصلا ...

عزيزم علم پيشرفت كرده مگه ميشه دندوناش درست نشه اگه تهرانى بگو بهت يه دكتر خوب معرفى كنم

1450