1464
1459
عنوان

حالم خیلی بده عمرم داره میره الکی😭😭😭😭💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2018 بازدید | 238 پست
منم الان با یکی هستم ک قیافش اصلا خوب نیست یعنی هر کی مارو باهم میبینه بهم میخنده چون همه میگن من خ ...

منم ب ندرت عکسشو میزارم پروف والا اوایل خوشگل بود موداشت ولی روز ب روز بدتر میشه داره،،اما به جرات میگم مهربون ترین صبورترین آدمه بخدا،،شوهرته؟؟؟

کاربرمحترم نظر میدی نظرتو قالب احترام بگو اومدیم اینجا دلمون وا شه نیومدیم دعوااا.....نظرم دادم اگه اشتباه وغلط نظر دادم یه موقعی ....حمله ب شخصیتم نکن تو قالب احترام نظرتو بگو.....چون بی احترامی ببینم نمیتونم چیزی نگم وسکوت کنم...
دوست شو ولی توروخدا عاشق نشو هیچ وقت دل نبند😔😔😔😔

وای نه دوستی اسمشو نیاااار😔😔😔

یکمفرصت و استراحت میخوام،،یه شب خوابِ شیرین و راحت میخوام،،میخوام بچه شم باز تو این سن وسال،،یه مدت جدا شم از این حس و حال...
همه ی اینا پول میخاد ک ما نداریم،ن دماغش خوبه ولی شکم داره وکچله

اااا مشکل مالی هم داری عزیزم؟؟؟خب پس،بره پیاده روی برای شکم؟موهاشو قشنگ از ته تیغ بزنه و کلا ی دست کنه فک کنم قشنگتر شه

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

همه ی اینا پول میخاد ک ما نداریم،ن دماغش خوبه ولی شکم داره وکچله

عشق همون قدر ک شیرینه ده برابرش کشنده س

کاربرمحترم نظر میدی نظرتو قالب احترام بگو اومدیم اینجا دلمون وا شه نیومدیم دعوااا.....نظرم دادم اگه اشتباه وغلط نظر دادم یه موقعی ....حمله ب شخصیتم نکن تو قالب احترام نظرتو بگو.....چون بی احترامی ببینم نمیتونم چیزی نگم وسکوت کنم...
1436
خب دماغشو عمل کنه عزیزم خیلی تاثیر داره

فقط دماغ؟

پوستش تیره ست خیلی هم تیره

برعکس من وحشتناک سفید

مدل دندوناشم بده کلا درستم نمیشه

اصلا کلا خوب نیست....

آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند😊❤
اااا مشکل مالی هم داری عزیزم؟؟؟خب پس،بره پیاده روی برای شکم؟موهاشو قشنگ از ته تیغ بزنه و کلا ی ...

ای جااانم😂صبا تو چ خوبی گلم 😘مشخصه قلب پاکی داری

خب پس چی؟؟؟تا کی تنها؟چند سالته؟

از دوستی متنفرم😔

تاهروقت خدا بخاد

۱۸

یکمفرصت و استراحت میخوام،،یه شب خوابِ شیرین و راحت میخوام،،میخوام بچه شم باز تو این سن وسال،،یه مدت جدا شم از این حس و حال...
عشق همون قدر ک شیرینه ده برابرش کشنده س

اخ دقیقا ۱۰۰۰بار تف و لعنت میکنم خودمو که ای کاش هیچ وقت عاشق نمیشدم 

الان درگیر درسم بودم نه اینکه بمیرم اینجوری

1432
منم ب ندرت عکسشو میزارم پروف والا اوایل خوشگل بود موداشت ولی روز ب روز بدتر میشه داره،،اما به جرات م ...

ن دوست پسرمه

خیلیییییییی هم دوسم داره اصلا یه وضعی

میدونمم ک بیشتر ب خاطر قیافمه

آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند😊❤
فقط دماغ؟ پوستش تیره ست خیلی هم تیره برعکس من وحشتناک سفید مدل دندوناشم بده کلا درستم نمیشه اصلا ...

من سفید سفید بود پوست عالی الان انقدکارمیکنه سیاه شده ومهتر اصلاپرستیژ نداره مثلا جلو آفتاب صورتشو جمع میکنه،یا شل و ول وامیسه بخدا دارم دق میکنم

ن دوست پسرمه خیلیییییییی هم دوسم داره اصلا یه وضعی میدونمم ک بیشتر ب خاطر قیافمه

دوسش نداری بهم بزن کاری نداره ک

فقط دماغ؟ پوستش تیره ست خیلی هم تیره برعکس من وحشتناک سفید مدل دندوناشم بده کلا درستم نمیشه اصلا ...

خب پوستشو هر شب با ‌وایتکس بشورعزیزم عالی میشه از توهم سفیدتر 

دندونا هم میبری طرح لبخند ۵،۶تون هزینه اش میشه و بهش میگی فقط نیش خند میزنی دهنتو باز کردی آبروم رفته🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

اخ دقیقا ۱۰۰۰بار تف و لعنت میکنم خودمو که ای کاش هیچ وقت عاشق نمیشدم  الان درگیر درسم بودم نه ...

میفهمتت،،فامیلته؟

1418
ای جااانم😂صبا تو چ خوبی گلم 😘مشخصه قلب پاکی داری

قربونت برم عزیزم من ی دختر فوق العاده ساده ام و مهربون عکسمو بزارم؟

خب پوستشو هر شب با ‌وایتکس بشورعزیزم عالی میشه از توهم سفیدتر  دندونا هم میبری طرح لبخند ...

دیونهه،خخخخ،،بابا دوست پسر ک میشه بهم زد،،تو چی عشقت خوشتیپه؟خوشگله؟

1331