1472
1411

بچه ها عمرم داره میره و من نمیتونم کاری کنم تو بهترین سنم ولی افسرده و دپرسم ،حالم همش بده همش گریه و زاری چیکار کنم؟از زندگیم لذت نمیبرم و عمرم داره میگذره و من هیچ کاری از دستم برنمیاد فقط روزهارو شب شبهارو روز میکنم الکی و بیهوده چیکار کنم یکم حالم خوب شه؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

مشگلت چیه که اینطوری فکرمیکنی؟منم بعضی وقتاافسردگی میگیرم واین فکرامیادتوذهنم

مادر فقط آن زنی نیست که هر صبح با صدای دردانه اش بیدار میشود...من هم مادرم...منی که وقتی شب در خواب تو را میبینم دلم نمیخواهد هرگز صبح شود...وقتی در خواب تورا در آغوشم میبینم دلم میلرزد...حتی در خواب هم میدانم که ندارمت....ولی دلم برایت میلرزد...صبح که بیدار میشوم لبخند به لب دارم...چون روی ماه تو را دیده ام...چون تو  در اغوشم بودی...چون بوی تنت رابه ریه هایم کشیده ام...حتی در خواب و برای یک لحظه...آری من هم مادرم... مادر فرزند ندیده و نیامده ام... مادر تویی که برای داشتنت روزهای قشنگ جوانیم را در مطب دکتر ها و بیمارستانها گذرانده ام...مادرتویی که برای داشتنت مشت مشت قرص میخورم وصدها امپول میزنم...منی که تمام تنم ازمرحمت امپولهای گران قیمتم کبود است... من و امثال من مادر تر از هر مادری هستیم...مادرانی زجرکشیده...مادرانی که ثانیه به ثانیه روزهایمان را با حسرت داشتن دلبندمان میگذرانیم... که با دیدن یک کفش نوزادی پشت ویترین مغازه ها دلمان  میلرزد و پر میشود از غصه...پر میشود از حسرت دیدن تو با اینکفشها و تاتی کردنت... آری من هم مادرم...فقط تو را ندارم عزیزکم...فقط  در رویاهایم برایت مادرانگی میکنم...

همه همینطوری هستم 

خاله ها خدا منو بعد از کلی انتظار به مامانم داده دعا میکنید قلب کوچیکم بزنه دعا میکنید صحیح و سلامت بیام بغلش خاله های منتظر غصه نخوریدا مامان منم مثل شما یه روز خیلی ناامید بود ولی خدا معجزه شو نشون داد فقط صبور باشید تا فرشته شما هم بیاد تو دلتون

خب اول یکم اطلاعات در مورد خودت بده.چند سالته،مدرک تحصیلیت،اخیرا اتفاق بد و ناخوشایندی برات افتاده یا نه،رابطت با خانوادت و دوستات،مجرد یا متاهل،

کاربری قبلیم ترکیییید😡🤦‍♀️
1469
1474
چرا این حس رو داری

چون عشقم رو میخوام و زندگی با اون 

چون حس میکنم زندگی با اون قشنگه فقط

تو این خونه حالم بده نفسم میگیره 

چون آرزوهام رو میخوام

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
1457