2737
2734
عنوان

علائم بارداري قبل از شروع موعد سيكل ماهيانه🤰🏼🤰🏼🤰🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا که بارداری گرمیجات کم بخور استرس نداشته باش

باحرفی ک زدین امیدواری هیچ حدااقل استرسم کم شدی خداخیرت بده عزیزم مرسی

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕
2728
باحرفی ک زدین امیدواری هیچ حدااقل استرسم کم شدی خداخیرت بده عزیزم مرسی

خواهش میکنم عزیزم ایشالا به همین زودی دامنت سبز بشه بی بی هم مثبت با این خبر خوشحالمون میکنی

علائم همه یکی نیست شاید برا شما منفی بوده و برا این دوستمون مثبت باشه

ان شاء الله که مثبت باشه.آخه منم قبل اقدام این علائم هارو میخوندم.بعد اقدام خواه نا خواه همه ی این علائم ها میومد سراغم و به قول دوستمون دلخوشی شیرینی میومد سراغم.ولی با پری امیدم ناامید میشد.بخاطر همین میگم که بهتره آدم بیخیال باشه و به این چیزا توجه نکنه.چون هرچی بیشتر استرس داشته باشی عکسشو جواب میگیری.خدا ان شاء الله قسمت همه کنه مادر شدن رو به حق این شب عزیز.التماس دعا.

ان شاء الله که مثبت باشه.آخه منم قبل اقدام این علائم هارو میخوندم.بعد اقدام خواه نا خواه همه ی این ع ...

ایشالا که هرکی نی نی نداره خدا قسمتش کنه و زمانی که اقدام به بارداری کرده باید خیلی چیزهارو رعایت کنه مثلا اگه علایم بارداری و تو خودش حس کرد نزدیکی نکنه کارهای سنگین هم انجام نده گرمیجات کمتر بخوره کمتر سوار ماشین بشه پله بالا و پایین زیاد نره در کل خیلی باید مراقب خودش باشه