2703
2553

سلام خانوماي گل شما اولين علايم بارداريتون قبل از بي بي چك و آزمايش خون كي متوجه شدين و چي بود؟؟؟

نمیدونم هرکی تجربه داره منم تگ کنه بدونم من این ماهه اقدام داشتم چهارروز دیگع موعدمه  خیلیی ترشح دارم تهوع یبار داشتم  اب دهنم غلیظ شدع همشم خوابم میاد و کسلم بی خوصله شدم

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
پیشاپیش مبارکه بارداری

وای خدا از زبونت بشنوه ولی همش استرس دارم حس میکنم توهم زدم 

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕
انشالا بارداري همينا از علايمشه، من ٩روز مونده همش علايم پريود دارم

انشالله من پاهامم خیلی درده تااحالا ایطور نبوده پاهام

لطفاً یه عسل بانو منو لایکم کنه

اخه ٩روز مونده به شروع سيكل بعديم ولي خيلي زود علايم پريود دارم مثل نفخ و دلپيچه و بي حوصلگي،؟ولي الان خيلي زوده و اسه شروع علايم پريود هر ماه ٢روز قبلش شروع ميشه

نه بابا الکی امید ندید.منم از این علائمها زیاد داشتم ولی تهش چی شد.هیچی به هیچی.خیلی بده که به علائم ...

علائم همه یکی نیست شاید برا شما منفی بوده و برا این دوستمون مثبت باشه

انشالا بي بي چكت همين ماه مثبته🤰🏼😊

انشاللههههه

2706