2726
عنوان

کمک به بیماران سرطانی

560 بازدید | 12 پست

با عرض سلام اگه میشه لطفا این پیامرو بزارین تو گروهتوناگر کسی رو میشناسین که به سرطان دچارمیباشدودرتامین هزینه دارویی خود مشکل داردلطف کنید ایشان را به همراه مدارک پزشکی و فاکتور خرید دارو به  من معرفی کنید۰09102656575 دکتر مهدی سلیمان زاده 09131532968 دکتر عبدالله احتشام 09122313829 دکتر شریفی09123042364 دکتر امير بهاري پوروفسوربهروزعلی پور09136605168لطفا بامن تماس بگیریددکتر مجید پورمند09102656575لطفا این پیام را در گروههای دیگر هم نشر دهید شاید همین الان کسی به خاطر مضیقه مالی با مرگ دست وپنجه نرم میکند.دوستان عزیز بیمارستان تریتا واقع در تهران بزرگراه همت نرسیده به ازادگان دست راست روبروی دریاچه چیتگر یکی از پرفسورهای معروف دنیا جهت ویزیت بیماران سرطانی به صورت رایگان خدمات ارایه میدهند در صورتی که بیمار سرطانی میشناسید ممنون میشوم اطلاع رسانی کنیدپروفسورفیروزانتلفن بيمارستان ٤٧٢٤١٠٠٠ده دقیقه بزارین تو پستاتون شاید مشکل یه بنده خدایی حل شد.....این یه متن انسان دوستانه هست هر جا می تونید پخش کنید.نشر دهید ثواب بسیار دارد

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞

عزیزم به تو معرفی کنیم یا این دکترا؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
عزیزم به تو معرفی کنیم یا این دکترا؟

نه شماره هایی که زدم 

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه میشه پر بازدیدش کنید ساید کسی واقعا احتیاج داشته باشه

2728
نه شماره هایی که زدم 

عزیزم شاید حرفم برخورنده باشه ولی مطمئنی؟ سرکاری نباشه یه آدمی امیدوار بشه بعد بره دست به سرش کنن... چون ناامیدی و اضطراب برای سرطان سمه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
عزیزم شاید حرفم برخورنده باشه ولی مطمئنی؟ سرکاری نباشه یه آدمی امیدوار بشه بعد بره دست به سرش کنن... ...

نه عزیزم مطمئنم اینو یه طلبه ای که کارا خیر میکنه برام فرستاده

باشه مرسی. به اشتراک میذارم

باشه مرسی. به اشتراک میذارم

ممنونم😘

ببین من رفتم تو نت سرچ کردم. خبر صحت نداره

ببین من رفتم تو نت سرچ کردم. خبر صحت نداره

حالا باز من فردا پیگیر میشم ولی من فک نکنم دروغ باشه با همین شماره ها فردا تماس میگیرم اگه میتونید شما هم تماس بگیر 

سلام این شماره هایی که گذاشتیدبرای تامین هزینه دارو کمک میکنندتماس بگیریم؟؟؟

خدایاکمکم کن این مرحله سختوردکنم!!خیلی داره سخت میگذره!
سلام این شماره هایی که گذاشتیدبرای تامین هزینه دارو کمک میکنندتماس بگیریم؟؟؟

این طور که من شنیدم اره شما باز یه تماس بگیر